İçeriğe Yönlendir

Osram Night Breaker Plus/Unlimited/Laser

Safak Acar

Recommended Posts

Celal Aydın
Kısa far çok değil ancak uzunlar ciddi fark ediyor 

Kısalar sanki %40 daha kısık yanıyor H4’lerde.
Uzunlarda çok canlı evet.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Far yapısı ve ampülün tasarımı gereği ışığı önde topluyor. Olağan durum. Bende h4 araç kalmadı. Kalsa kaçırmam. H7 lazer bakıyorum 160 tl canına yandığım 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fırat Önal
(düzenlendi)
11 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Far yapısı ve ampülün tasarımı gereği ışığı önde topluyor. Olağan durum. Bende h4 araç kalmadı. Kalsa kaçırmam. H7 lazer bakıyorum 160 tl canına yandığım 

2 hafta önce aldım abi. 126 lira.Hala satışta. İstersen link verebilirim.  Ama bana eski ampüllerim "osram night breaker unlimited" daha iyiymiş gibi geldi.

tarihinde Fırat Önal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ömür nasıl ona bakmalı. 160 tl ver 1 senede bozulsun iş değil.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
3 dakika önce, Coşkun Basan yazdı:

İstanbul'da mı ürünler

Adana 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Hayırlı satışlar.

Kango 2 yılı devirdi lazer ile
Abi ben de performans ampulü almaya karar verdim. Rengi çok önemli değil aydınlatması ve ömrü benim için önemli. Lazeri burda duyuyorum ilk. Extrem vision alacaktım. H7 için ne almalıyım hangi marka model ?
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Osram h7 lazer ve unlimited fena zalım ama pahalı gereksiz yere. O paraya akıllara zarar led veya en kaliteli olandan xenon sistemi alınıyor. Farlar mercekli olmadığı için mecbur halojen bakıyorum bende 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Bir saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Hayırlı satışlar.

Abi ben de performans ampulü almaya karar verdim. Rengi çok önemli değil aydınlatması ve ömrü benim için önemli. Lazeri burda duyuyorum ilk. Extrem vision alacaktım. H7 için ne almalıyım hangi marka model ?

http://www.geceucusu.com/topic/2616-halojen-farların-güçlendirilmesi-ve-ampul-seçimi/

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

abi bu 2004 fiestada, led ampulden daha mı iyi olur? Eğer bu daha iyi olursa bunu alayım. Led daha iyi dersen, 2004 fiestaya karşının gözünü almayacak bana yolu iyi aydınlatacak led ampul linki yollayabilir misin alixpress'ten.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
9 dakika önce, Serkan Aktay yazdı:

abi bu 2004 fiestada, led ampulden daha mı iyi olur? Eğer bu daha iyi olursa bunu alayım. Led daha iyi dersen, 2004 fiestaya karşının gözünü almayacak bana yolu iyi aydınlatacak led ampul linki yollayabilir misin alixpress'ten.

TRY 98.90 31%OFF | Hlxg 2 Pcs CSP H8 H11 Lamba H4 Led H7 H1 H3 Araba kafa lambası ampulleri Için Oto S1 N1 H27 881 HB3 HB4 Led Otomotiv 12 V 50 W 8000LM 6000 K

https://s.click.aliexpress.com/e/bmznMhVMX

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın
TRY 98.90 31%OFF | Hlxg 2 Pcs CSP H8 H11 Lamba H4 Led H7 H1 H3 Araba kafa lambası ampulleri Için Oto S1 N1 H27 881 HB3 HB4 Led Otomotiv 12 V 50 W 8000LM 6000 K

Abi ürünü inceledim, güzel görünüyor. Merceksiz farda halojene göre saçılma yapar mı xenon gibi.
Karşıdan geleni kör etmezse şahane bi ürün.
Korkum bide yağışlı havada aydınlatması kötü olur mu?
Bugün kafanı ağrıttık affola [emoji1]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yağmurlu havada iş gören lamba ancak standart halojen ile olur. Beyaza kaçan her ton sıkıntı yağışta. Kullandım epey derli toplu ışığı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Şimdi oldu. Teşekkürler King. Beklemedeyim ben, o mercekli led projektör işi en güzeli.

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
59 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Abi csp ciplimi, SMD ciplimi seveyim?

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
17 saat önce, Servet Aydın yazdı:

15 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Smd ama hangi mal? 

verdiğin linkteki smd abi. burada hem smd hemde csp seçeneği var.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
On 26.05.2019 at 21:37, Celal Aydın yazdı:

Kısalar sanki %40 daha kısık yanıyor H4’lerde.
Uzunlarda çok canlı evet.

H4'ün kısası 55W-1000 lümen, uzunu 60W-1650 lümen ışık veriyor. Kısa bu nedenle çok yetersiz.
Uzun filamanın aslında ömrü az oluyor ama pek kullanılmadığından farkedilmiyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Celal Aydın

H4'ün kısası 55W-1000 lümen, uzunu 60W-1650 lümen ışık veriyor. Kısa bu nedenle çok yetersiz.
Uzun filamanın aslında ömrü az oluyor ama pek kullanılmadığından farkedilmiyor. 

Bosch gigalight 120 ya da Philips xtreme vision taksam, taktığıma değer mi kısalar için?
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
On 31.05.2019 at 23:48, Celal Aydın yazdı:

Bosch gigalight 120 ya da Philips xtreme vision taksam, taktığıma değer mi kısalar için?

Reflektörü verimsiz H4'ün. İstisnalar var ama fiesta'nın istisna olduğunu sanmıyorum.
Standart Würth kullanıyormuşsun, bir miktar iyileşme olacaktır. Çok pahalı modellere gerek yok karşılığını alamazsın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...