İçeriğe Yönlendir

1997 Mondeo Ghia Otomatik

Selim Kılınç
Çözüme git Selim Kılınç tarafından,

Recommended Posts

Selim Kılınç

25.05.2015 tarihinde Şahin'imden ayrılarak arabamı aldım çok şükür. Uzun süredir bu sayfaları okudum durdum. Sabrettim inşallah hayırlısı olur. Vectra Laguna Wolswagen Marea Albea Accent arasında gelip gittim ama hep 2.0 motora binmek istedim 14500TL ye satın aldım noter 111TL tuttu. 268363KM de baktık inceledik sonunda aldım ve tamir işlerine başladım.

Yağ 5\30 ve kırmızı antifiriz hava filitresi polen filitresi yağ filitresi şanzıman yağı ön takım (z rotları, sağ alt salıncak, rot başları, rot kolu), V kayışı radyatör hortumu klima bakımı tamiri gazı toplam şimdilik masrafım 500TL yaptı. Arkadan tıkırtı sesi geliyor amortisörlerin dördüde sağlam dedi usta şimdilik önleri kurtardım ön düzendenmiş sıra geldi arkadan gelen sese onuda inşallah Ramazandan sonra icabına bakacağım.

Aracımdan son derece memnunum çok rahat seri otomatik boşuna vites sallayıp durmuşuz yıllardır.

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Allah tekerlerini düz bastırsın. çok keyiflidir 4 sene kullandım, özelikle uzun yolda çok rahattır tısır tısır:=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Hayirli olsun güzel tercih olmuş. Fotoğraflarını bekliyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun aracınız. O kadar bakımı gayet uyguna halletmişsiniz. Arkadaki tıkırtı için bakılacak yerler, askı rotları, denge kolunun lastikleri (viraj lastiği) ve fren telleri boşta ise onları sabitlemek. 

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Selim Kılınç

Fotoğraf ekleyemiyorum kutucuğunu göremedim bilahare

Fotoğraf ekleyemiyorum kutucuğunu göremedim bilahare

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç
(düzenlendi)

Hepinize de çok teşekkür ediyorum.

Fotoğraf ekleyemedim araştırıyorum,

tarihinde Selim Kılınç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Koç

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bende vişne rengi vardı. Ev almak için sattık ev de alamadık araba da gitti.Hem sanroof lu hem de çeki demiri vardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kılınç
(düzenlendi)

Allah utandırmasın. Hayırlı olsun. mersinliymiş birde :)

Kereta sahibine çekmiş,

Yavaş yavaş tamir bakım işlerine başladım onlar bir taraftan hallolurken bir taraftanda;

İLK ÖNCE CAM FİLMLERİ,

SONRA PLAKALARI KALINLAŞTIRDIM

DAHA SONRA ARKA CAMLARA ÇOCUKLARIMIN İSİMLERİ LOGO

jjWrJ3l.jpg

tarihinde Selim Kılınç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yeni antifriz hep risktrir kimyasal a, olrak. bir süre seviyeyi kontrol edin her depo dolumunda mesela.

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

yeni antifriz hep risktrir kimyasal a, olrak. bir süre seviyeyi kontrol edin her depo dolumunda mesela.

O kadar arabam oldu ANTİFİRİZ VE YAĞINDAN asla taviz vermedim. Aynen katılıyorum fakat önceki antifiriz kızılırmak gibi acayip berbattı. ustama boşalt usta gözünün yaşına bakma dedim hiç mi bakılmaz arabaya ya dedim.

seviye tespitini kontrol ediyorum şu anda sıkıntı yok ayrıca yağ çubuğuyla da yağ kontrolünü ihmal etmiyorum nolur nolmaz karışıklığı gelmeyelim diye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Devrim Kara

biraz geç oldu ama arkadan gelen tıkırtılar için terazi kolu lastiklerini değiştirin çifti 30 lira 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selim Kılınç

Arka kısma tırink param kalmadı şu anda hararet ve yedek su kutusundaki yağ ile uğraşıyorum.

Tek tek teşekkür ediyorum.

Biraz daha aktif olsa şu forum yakında ford servisi açacam.

Yorum bağlantısı
önder deli

Arka kısma tırink param kalmadı şu anda hararet ve yedek su kutusundaki yağ ile uğraşıyorum.

Tek tek teşekkür ediyorum.

Biraz daha aktif olsa şu forum yakında ford servisi açacam.

aklımda bir fikir var gerçi..

anlık  sohbet ekranı gibi. geçenlerde gece sorun yaşayınca ilk önce foruma sormayı düşündüm ama bekleyemem diye vazgeçtim.

yönetime öneri sunmak lazım. sorunu olan aktif kullanıcılara sorabilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...