İçeriğe Yönlendir

Focus 2.5 İçin Lastik Değişimi

Yunus Şahin

Recommended Posts

Yunus Şahin

Merhaba arkadaşlar aracımdaki 205/55/16 boyutundaki Michelin Primacy lastikler bitmiş durumda yeni lastik almayı düşünüyorum aynı zamanda boyutlarını 215/45/16 yapacağım görüntüde , performansta vb ne gibi değişiklikler olur beni aydınlatırsanız sevinirim bu arada Bridstone Er300 Lastiğini düşünüyorum Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Yunus Şahin

55 yanaklar gözüme büyük gelmeye başladı yanak incelterek daha iyi bir görünüm sağlamayı düşünmüştüm

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Görüntü daha kötü olur bence, yanak incelecek ise jant büyümeli, jant büyümüyor ise en azından yay olmalı. hem yay hem ince yanak aracın altını çok fazla düşürür. 215 taban yakıtı ve performansı az da olsa olumsuz etkiler. Bence orjinal kalsın veya jant+lastik değişsin.

Yorum bağlantısı
Yunus Şahin

Anladımm fikrimden caydım sanırım :) O zaman 205/55/16 ebatlarını bozmadan iyi bir lastik seçimi yapmam gerekiyor 

Yorum bağlantısı
Yunus Şahin

Goodyear hakkında çok olumlu yorumlar var fiyatıda uygun fakat ani manevralarda yolu tolere edemiyormuş gibi yorumlarda okumuştum.

Yorum bağlantısı
Yunus Şahin

Bu lastikle yüksek hızlarda denedim ama herhangi bir sorun yaşamadım ben, sadece lastikçim 2 birim yüksek hava bastı, fazla yumuşak olduğu için esneme payına az da olsa katkı sağlayabilir dedi. 

Bilginiz ve tecrübeleriniz için teşekkür ederim Ramazan Bey Goodyear'ı listeme aldım  :good1:

Eger butce varsa contınentalden sasmayın bence.Ben boyle yola yapısan lastık gormedım.

Premium Contact 5'de listemde bakalım uygun fiyatlara bulabilirsek alacağız inşallah  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...