İçeriğe Yönlendir

Bisiklet Kilometre Saati Tavsiyesi

Onur Yeşil

Recommended Posts

Onur Yeşil
(düzenlendi)

Cümleten selamın aleyküm.

Kendime işe gidip gelirken kullanmak için ufak çaplı bir bisiklet aldım.Salcano City Fun 50 HD.

899d00dc4ab8a801a4463c9885aef960.jpg

Bir kaç aksesuar almak istiyorum ve ilk sırada km sayacı var.Bu işlerden anlayan abilerim ve kardeşlerimden tavsiye bekliyorum,nasıl bir şey almalıyım?Dayanıklılık ve uzun ömürlülük ilk kriterim,tabi çok da pahalı olmasın.Şimdidden ilgilenenlere teşekkürler. :)

tarihinde Onur Yeşil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Çayırtepe

Kablosuz isterseniz decathlon'da btwin count 4 var, fiyatı 59 tl sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Acelesi yoksa Aliexpress'ten alabilirsin. Daha ucuza gelir. ;)

Hocam o kadar bekleyemem ya. :)  

Senin bisikletinde mavidir şimdi :):bravo:

Abi hiç sorma,20" kadro yoktu mavi/siyah renkte.Mecburen kırmızı/siyah aldık. 

http://www.cinarbisiklet.com/

Ben ürünlerimi buradan alıyorum. Sattıkları fiyatlar piyasaya göre uygundur. Fiyat kıstası olarak kullanabilirsiniz. Uygun olsun dereniz kablolu sayaçlardan almanız gerekecek.

http://www.cinarbisiklet.com/ASSIZE-AS-888,PR-1039.html

bu ürün işinizi görecektir....

Siz kablolu mu tercih edersiniz kablosuz mu?  

Kablosuz isterseniz decathlon'da btwin count 4 var, fiyatı 59 tl sanırım.

Bulunduğum bölgede dekatlon olsa direk ordan düzerim herşeyi ama malesef,daha üç hafta önce Mersin'deyim keşke ordaki dekatlondan baksaydım.
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

arkadaşım telefon uygulaması kullanıyor.(akıllı telefonlar için) ha bire istatistik paylaşıp duruyor. kilometre, kalori yükseklik v.s .işinize yaramaz mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

arkadaşım telefon uygulaması kullanıyor.(akıllı telefonlar için) ha bire istatistik paylaşıp duruyor. kilometre, kalori yükseklik v.s .işinize yaramaz mı?

Deneyebilirim aslında.
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

bende sigma bc 5.12 var, bir iki yıldır kullanıyorum, öyle gps, yükseklik ölçer vs özelliği filan yok ama basit ve sağlam tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

KAblosuzlar ölçüm hatası verebiliyor diye duymuştum .

Kablosuz mantıklı geliyordu ama eğer öyleyse hiç gerek yok.

bende sigma bc 5.12 var, bir iki yıldır kullanıyorum, öyle gps, yükseklik ölçer vs özelliği filan yok ama basit ve sağlam tavsiye ederim.

Buna bir bakayım.Yağmurdan falan etkileniyor mu?
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Sigma BC 8.12 kullanıyorum 1 yıldır memnunum. Ama daha sonra cadans ölçümü yapan model ile değişeceğim.

Yağmur da sıkıntı yok, tecrübe ile sabit :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
(düzenlendi)

Sigma BC 8.12 kullanıyorum 1 yıldır memnunum. Ama daha sonra cadans ölçümü yapan model ile değişeceğim.

Yağmur da sıkıntı yok, tecrübe ile sabit :)

5.12 ile arasında ne fark var?Sizinki ortalama 20 lira daha pahalı. tarihinde Onur Yeşil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

5.12 ile arasında ne fark var?Sizinki ortalama 20 lira daha pahalı.

Ekstra olarak Ortalama hız ve maksimum hızı gösteriyordu sanırım uygun fiyata almıştım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

yağmurdan etkilenmez, 5,12 de; sadece saat, hız, reset sonrası mesafe ve toplam mesafe vardır.hatırladığım kadarıyla, bunlar senin için yeterliyse fazla para vermene gerek yok, ama gps lerininden tutta, basınç ölçerli (yağmur tahmini için iyi olur) vs envai çeşidi var, ne kadar para o kadar köfte :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Ekstra olarak Ortalama hız ve maksimum hızı gösteriyordu sanırım uygun fiyata almıştım.

yağmurdan etkilenmez, 5,12 de; sadece saat, hız, reset sonrası mesafe ve toplam mesafe vardır.hatırladığım kadarıyla, bunlar senin için yeterliyse fazla para vermene gerek yok, ama gps lerininden tutta, basınç ölçerli (yağmur tahmini için iyi olur) vs envai çeşidi var, ne kadar para o kadar köfte :)

5.12 yeterli gibi.Su geçirmemesi de iyi bir özellik.
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

fiyat farkı yüzünden bende aliexpresten sipariş verdim.Bu modeli aldım. http://www.aliexpress.com/item/New-Arrival-Bicycle-Bike-Waterproof-Digital-LCD-Bike-Computer-Cycle-Wired-Stopwatch/32374265033.html.Aslında birçok şey sipariş ettim,Burasıyla çin arasında inanılmaz fiyat farkı var.

Henüz yurtdışından alışveriş tecrübem yok,ama en mantıklısı aliexpress ya da ebay gerçekten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

http://www.cinarbisiklet.com/

Ben ürünlerimi buradan alıyorum. Sattıkları fiyatlar piyasaya göre uygundur. Fiyat kıstası olarak kullanabilirsiniz. Uygun olsun dereniz kablolu sayaçlardan almanız gerekecek.

http://www.cinarbisiklet.com/ASSIZE-AS-888,PR-1039.html

bu ürün işinizi görecektir....

cinarbisiklet.com'dan Sigma bc 5.12 modelini sipariş ettim,teşekkürler. :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...