İçeriğe Yönlendir

Anadol Tuğla Modifiyesi

İbrahim Halil Geloğlu

Recommended Posts

İbrahim Halil Geloğlu

Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi ile gelişen otomobiller, insan hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Gün geçmiyor ki yeni otomobillere dikkat çekici bir özellik eklenmesin. Ancak bu haberde bu duruma oldukça ters bir olaydan bahsedeceğiz.

Mehmet Göktuğ Türkoğlu isimli kişi Anadol marka otomobilini tuğla ile kaplayaraksatışa çıkardı. 1966-1984 yılları arasında üretilen Anadol otomobillerin üretimi, Türkiye’ye ithal otomobillerin hızlı şekilde girmeye başlamasıyla gözden düşerek durmuştur. Mehmet Göktuğ Türkoğlu’nun satışa çıkardığı Anadol ise 1976 model. Daha önceden otomobiline LPG’de taktıran Türkoğlu, çalışır durumdaki tuğla kaplı Anadol A2otomobilini 17.000 $’dan (yaklaşık 45.000 TL) Sahibinden.com ilan sitesinde satışa çıkardı.

Kr7bbj8.jpg?1

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Altın kaplama yapsa yine kimse o parayı vermez. Kendini avutuyor adamcağız :D

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

haberlerdede çıkmıştı.bu adam ne içti diyordum bende o kadar parayı kim verir bu arabaya

Yorum bağlantısı
Fatih Avcı

Arkadaşlar bu arabayı biz yaptık ;) ben country Stone Marmara Bölge müdürüyüm arabanın üzerindeki fiber paneldir bizim ürünümüzdür fuarlarda kullanıyoruz ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

Ben ilginç olduğu için paylaşmak istedim. Bunun yerine düşük kilometreli orjinalliği bozulmamış fabrika kokusu olan bir anadol olsa hastaları istenilen rakamı verebilir.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Arkadaşlar bu arabayı biz yaptık ;) ben country Stone Marmara Bölge müdürüyüm arabanın üzerindeki fiber paneldir bizim ürünümüzdür fuarlarda kullanıyoruz ;)

Haber doğru mu, satıyor musunuz ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Amaç reklam sanıyorum, yoksa bu para etmeyeceğini biliyordur firma sahibiniz di mi :)

Yorum bağlantısı

Değişiklik olmuş, meraklısı vardır illaki Anadolum. Ancak tuğla modifiye için 45000 değer mi bilinmez.

Yorum bağlantısı
Fatih Avcı

Firma olarak Ankara firmasıyız fabrikamız ankara da araç bir bayimizin aracı sanırım reklam amaçlı koymuştur. Fuar da ilgi odağı olmuştu ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...