İçeriğe Yönlendir

Telefonda Kullanabileceğim Harita

Ali Ozan Yurtsever

Recommended Posts

Ali Ozan Yurtsever

Bu haftasonu İtalyada olacağım. Roma-Venedik-Floransa-Milano derken baya bir plan yaptık. Sorum şu:

samsung s3 mini kullanıyorum eşimde aypon 4s. öncelikle benim telefonuma indirebileceğim ve orada internet olmadan da kullanabileceğim bir harita, navigasyon programı var mı? Sadece konum üzerinden bu işi internet olmadan halletmenin bir yolu var mıdır?

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim :unsure2:

Yorum bağlantısı

Nokia here uygulaması play store da mevcut. Hem online hemde internet bağlantısı olmadan kullanabilirsiniz. Sadece haritayı indirin. Sesli navigasyon ve hız çok iyi

Yorum bağlantısı
Rifat Şeker
(düzenlendi)

Geçen hafta oradaydım. Roma venedik floransa torino napoli Nokia Here uygulaması var Android marketten indirebilirsiniz. Sonrasında zaten haritalardan seçip hangi bölgeye gidecekseniz onu indirin. Burada bu işleri halledin ki orada internet sıkıntısı çekmeden offline olarak kullanabilesiniz. Hoş eğer isterseniz oradan vodafone hat satın alabilirsiniz sadece Data paketi alırsınız tam olarak hatırlamıyorum ama 20€ civarında olacaktı. Ses sms ve data olanıda 39€ gibi bir şeydi. 

tarihinde Rifat Şeker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

sygic navigasyonu kullanabilirsiniz. 7 gün full deneme sürümü var. gitmeden 1 gün önce indirir, orada kullanirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Nokia here uygulaması play store da mevcut. Hem online hemde internet bağlantısı olmadan kullanabilirsiniz. Sadece haritayı indirin. Sesli navigasyon ve hız çok iyi

Geçen hafta oradaydım. Roma venedik floransa torino napoli Nokia Here uygulaması var Android marketten indirebilirsiniz. Sonrasında zaten haritalardan seçip hangi bölgeye gidecekseniz onu indirin. Burada bu işleri halledin ki orada internet sıkıntısı çekmeden offline olarak kullanabilesiniz. Hoş eğer isterseniz oradan vodafone hat satın alabilirsiniz sadece Data paketi alırsınız tam olarak hatırlamıyorum ama 20€ civarında olacaktı. Ses sms ve data olanıda 39€ gibi bir şeydi. 

Bakıyorum hemen

Yorum bağlantısı
Alper Köksal

Sygic Navigasyon güzeldir. internette ful apk olarak mevcut. internet bağlantısı olmadan da sadece gps üzerinden çalışması ayrı bir güzel. 

link paylaşmak yasak değilse link de ekleyebilirim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

haritaları indirdim v.s o iş tamam. Şimdi ben hattımı yurtdışına kullanıma açtırdım. orada çevirimdışı olarak bu haritaları kullanırken konum ayarlarını kullanmak ücretli mi acaba?

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

haritaları indirdim v.s o iş tamam. Şimdi ben hattımı yurtdışına kullanıma açtırdım. orada çevirimdışı olarak bu haritaları kullanırken konum ayarlarını kullanmak ücretli mi acaba?

interneti kapatirsaniz direkt olarak gps modulu sayesinde yerinizi bulur. cogu android telefon ülke disina cikinca interneti kapatir. 3g-e vs yerine "R" (roaming) yazar.  zaten internetin kesinlikle kapali olduguna emin olun gerekirse el ile kapatin, cok yüksek faturalarla karsilasabilirsiniz. mümkün olan yerde (internete girmek icin)  wlan kullanirsiniz. 

gitmeden önce, indirdiginiz haritalarida denemek amacli, telefonu ucak moduna alarak deneyin, gercekten calistigina emin olun. sonradan problem yasamayin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fuat GÜVEN

here uygulamasını tavsiye ederim. Gprs üzerinden çalışıyor. Yalnız haritayı ve türkçe sesli klavuzuda indirin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

here uygulamasını tavsiye ederim. Gprs üzerinden çalışıyor. Yalnız haritayı ve türkçe sesli klavuzuda indirin.

Evet indirdim onu kullanacağım. Teşekkürler
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...