İçeriğe Yönlendir

Bagaj Kapağının Iç Kısmındaki Lekeler Hakkında

Koray Kahraman

Recommended Posts

Koray Kahraman

Arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir hava yağışlı. Ağaçlardan da bol miktarda yaprak dökülmekte ve bagaj kapağının arasına ve değişik boşluklara dolmaktadır. Bagaj kapağının arasına giren bu yapraklar bir kaç gün kalınca açtığımda gördüm ki, temizlememe rağmen sarı lekeler bıraktı. Bu lekeleri nasıl giderebilirim? Fotoğraf yüklemeye çalıştım fakat böyle bir seçenek bulamadığım için yapamadım.

Yorum bağlantısı

Arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere uzunca bir süredir hava yağışlı. Ağaçlardan da bol miktarda yaprak dökülmekte ve bagaj kapağının arasına ve değişik boşluklara dolmaktadır. Bagaj kapağının arasına giren bu yapraklar bir kaç gün kalınca açtığımda gördüm ki, temizlememe rağmen sarı lekeler bıraktı. Bu lekeleri nasıl giderebilirim? Fotoğraf yüklemeye çalıştım fakat böyle bir seçenek bulamadığım için yapamadım.

Koray Bey,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Koray Kahraman

Arkadaşlar, fotoğrafı ancak ekleyebildim. Fotoğrafta işaretli yerde sarı sarı lekeler oluştu.3pWzdpu.jpg?1

Yorum bağlantısı
Koray Kahraman

Nasıl giderebileceğim hakkında yardımcı olacak kimse yok sanırım  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Koray Kahraman

Murat Bey, aspirin tarzı kimyasallar kaportaya zarar vermez mi?

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Pasta cila deneyebilirsiniz, yada diş macunu da olabilir o bölge için , pamuklu bir bez yardımıyla ovalayın, çıkacaktır .

Yorum bağlantısı
Koray Kahraman

Cem Bey teşekkürler. Deneyip sonucunu sizlerle paylaşacağım. Umarım pasta cila kullanmayı gerektirecek şekilde kalıcı bir leke değildir.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Sirke ile silmeyi de deneyebilirsiniz, güçlü bir çözücüdür.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Koray Kahraman

Arkadaşlar, geçtiğimiz haftasonu sirke ile silmeye çalıştım fakat hiçbir etkisi olmadı. Diş macunu ile de deneyeceğim bakalım, sonuç ne olacak?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...