İçeriğe Yönlendir

Önerilerinizi Bekliyorum

Nurettin Şengül

Recommended Posts

Ceyhun Gürler

Benim 2. Karlik 1.si arkasından dediği gibi yanlardan vida orta silikonluydu 2 defa kırıldı tamir ettirdim 3. Babam kırdı söküp attım attıktan sonra silikon çekilen yerlere lokal boya yaptırdım 2. Karligi aldığımda komple Vidalı yaptım kendim uğraştım biraz Vidalı daha iyi oldu istediğim zaman çıkarıyorum daha sonra karligi nda altına jetta lip taktım forumda ugur arkadaşımızın yaptığı gibi benim için arabanın olmazsa olmazı karlik olmayınca gözüme çok kötü görünüyor :)

Yorum bağlantısı
Nurettin Şengül

Yapılan değişiklikler çok güzel olmuş kazasiz belasiz kullan

Bence karlik olsa dahada güzel olur

e.w ceyhun ön karlık ve arka tampon ekide yaptırdım oto parkta duruyor boyut uyumsuzlukları canımı sıktıgı için takmadım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

e.w ceyhun ön karlık ve arka tampon ekide yaptırdım oto parkta duruyor boyut uyumsuzlukları canımı sıktıgı için takmadım

Nurettin BEY lütfen Kısaltma kullanmayalım.( örneğin ew gibi)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nurettin Şengül

e.w (EYVALLAH) anlamında sağolun  yani

qWTgSJF.jpg

güzel makina cam rüzgarlıklarını arka camada devam ettirebilirsin kardeş

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Şimdi bizum buralar daglik arazi senede bir kerede yaylalara giderin kırıp gelmeyelim taktirmayi düşünüyorum sirf ziyan olur diye vazgectim ama sokmesi kolay senede bir kere sok tak birsey olmaz

Silikona gerek yok Ercan yanlardan ve ortadan vida atman yeterli.

Bende toplamda 6 vida var. Yere sürtme ile kırılma ihtimali çok az(ben çok sürttüm) yeterki yavaş sürt. Ama direk kaldırım taş vs gibi birşeyden önden darbe alırsa kırılır hemen ;)

Yorum bağlantısı
Ceyhun Gürler

e.w (EYVALLAH) anlamında sağolun  yani

güzel makina cam rüzgarlıklarını arka camada devam ettirebilirsin kar

3 sene önce aldığımda onlardan yoktu bi daha deforme olsun değiştiricem :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

e.w (EYVALLAH) anlamında sağolun yani

güzel makina cam rüzgarlıklarını arka camada devam ettirebilirsin kardeş

Tamam ama forumda Kısaltma kullanmak yasak. Saygılarımla.
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Nurettin Şengül

Kardeşim karlik demisken aklima geldi onun montaji nasil yapiliyor istediğimiz zaman kolayca sokulurmu

merhaba  tatil dolayısıyla biraz uzak kaldık foruma kardeş söktak sıkıntı olur neticede vidalama bir sistem izler kalacagı kesin

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...