İçeriğe Yönlendir

Bu Araba Alınırmı ? Nasıl Sizce ?

Aytaç Dursun

Recommended Posts

Aytaç Dursun

Merhaba arkadaşlar linkteki arac arkadaşımın aracı kardeşim araç istediğinden bu aracı almayı düşünüyorum fakat bu araçlar hakkında hiçbir bilgim yok tavsiyeleriniz önerileriniz veya alınabilirmi alınamazmı acaba bu konuda bana fikir verirseniz çok sevinirim fiyat konusunda 1500-2000 tl arası aşağı alıcam.Şimdiden çok teşekkür ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-yakit-cimrisi-202908516/detay?searchResultsViewPreference=std&newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Alınır bence. 2006 modeli vardı ablamda severek kullandı, laf açıldı mı en güzel arabamdı diyor. Hele ki arkadaşınızın olunca ve indirim olacaksa çok daha güzel.

Motoru bildiğimiz 1.4 tdci fiesta ile aynıdır.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

km neden düşük ?

hiç mi kullanmamışlar,dizel aracı...

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

13 bin liraya hiç durulmadan alınır. Varsa bi tanede ben alayım hocam.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Dediğiniz rakamlar gayet uygun.  Bence kaçırmayın ;)

Bildirdiğiniz ilandaki araç fiyatlarında araç arıyorum.  Forumdan bir kaç arkadaşa da haber verdim sağ olsun onlarda ilgileniyorlar.   Almama, vazgeçme durumunuz olursa ve satıcı arkadaşınız ise yardımınızı rica ederim.  

Yorum bağlantısı

Km ile oynanmamışsa, ilk araç için mükemmel bir seçim olur. Aynısından kullanmıştım. Süper bir araç

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

sol arkada boya var ama olur o kadar vanları ancak o paraya veriyorlar ama bugün olmuş satılmamış bir şey var demek ki.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...