İçeriğe Yönlendir

Takas Etmeye Değer Mi

Ahmet Altun

Recommended Posts

Ahmet Altun

Oncelikle herkese merhaba.  Aklıma takılan bir konu var bunu sizlerle paylaşıp bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.2013 model trend x beyaz Sedan kasa focus aracim ilk aldığım günden beri beni hep rahatsız etti içinin son derece kalitesiz çok sayıdaki işçilik hatası içeri fazla ses alması yakıt olarak benzinli olmasına rağmen beni üzme di bu saydığım faktörler belki bende biraz abartiyorum ama beni araçtan soguttu aracim şuan 15000 km bitane opel astra HB 1.4 t sport still paket var 65000 de 1 parça boyalı benim araç ta boya filan yok sadece sağ arka camurlukta avuç içi kadar vuruk var Sizce takas edersem mantıklı bi iş yaparmiyim sonradan pişman olur muyum şimdiden teşekkürler iyi günler

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

opel satıcısı galerici olduğu için, problemli bir araç olabilir.

iyi bir ekspertiz ile alınabilir.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Takas galerici ile yapılırsa kaybettirir

Aracınızı nakit olarak satıp başka alternatiflere bakın bence

VW iyidir :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

ayrıca galericilerin şu "avuç içi kadar boya var" lafına gıcık oluyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Niye takasa giriyorsunuz? Ilk el, hatasiz bir araci elden satmak hem kolay hem de takasa gore karli olur. Alacaginiz araci da sahibinden almak 0 aracta fabrikasyon hatalara odaklanan kisi icin daha mantikli olacaktir. En iyi arac kendi bildiginiz aractir mantigi sanayide bile gecerliyken 0 arac verilip ikinci el arac ust sinifa, daha zengin donanimli daha kaliteli bir markaya gecilmiyorsa basliga gore cevap vereyim "degmez".

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

galerici ikinci el benzinliye a dan z ye bildiniz bir araçla takas bence büyük hata olur illede değiştircem derseniz aracınızı nakit satın çatır çatır pazarlık edin istediniz aracı alın derim

Yorum bağlantısı

Şirketteki şöför arkadaş da 1.4 T opel astra hB vardı . Satana kadar anası ağladı. 5 bin tl zararına da sattı aracı. Kredi öder gibi benzin alıyordum diyor ve ibrenin düşüşünü resmen görüyordum diyor. Maceraya gerek yok bence.

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Fordu verip opel almak en büyük yanlışlık. İkinci yanlışlık galericiyle iş yapmak. Gözden çıkardığınız araç kendi sınıfında liderdir. Bazı "das " cılar hemen şu iyidir diyecek ama öyle değil. Bir ay önce iyi olduğu iddia edilen 2013 modelin deneme sürüşünü yaptım. Hatasız, kusursuz, ilk sahibinden alınmış, düşük km li. Iddia ettikleri gibi değil. Yapay olarak pompalanmış kalite ve estetik izlenimi o arabayla benim için bitmiştir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik

Aracınızda ne gibi sorunlar var daha net yazarsanız bu aracı almak isteyenler için iyi bir konu olur. Söyledikleriniz muallak şeyler.

Yorum bağlantısı
Ahmet Altun

Aracınızda ne gibi sorunlar var daha net yazarsanız bu aracı almak isteyenler için iyi bir konu olur. Söyledikleriniz muallak şeyler.

motor ve mekanik olarak herhangi bi sorun yok sorun ozverissiz iş be işçilik hataları içeri fazla ses alması kalkislarda aşırı yavaş kalması
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...