İçeriğe Yönlendir

Yeni Bir Hobim Paten Kullansakmı :)

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Erkan Gültekin1

Bu ara hobilerim konusunda tavan yapmış durumdayım..

Helikopterlerimden sonra yeni quadcopter'e başladım..

Zaten yaklaşık 10-15 yıldır akvaryum hobisi ile profesyonel derecede ilgileniyorum.. Üretim satış vs..

Merak saldığım yeni bir konuda paten.. 

Aramıza kullanan varmı diye ilk merak ettiğim konu bu oldu ve 100-150 lira gibi bir bütçe ile alınırmı diye düşündüm eski bir kaykaycıyım yaklaşık 20 yaşıma kadar kaykay kullandım sokak ortamlarında ama denge konusu patende sıkıntı yaratırmı doğrusu bilemedim.

Deneme yaparak eski bir hobimi yeniden canlandırmayı düşünüyorum bu durumda kullanmadığı pateni elinde değerlendirmek isteyen varsa ayrıca konuşabiliriz..

Sağlıcakla kalın...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Düşeceksin sağını solunu kıracaksın sonrada incele diye beni çağıracaksın......Otur oturduğun yerde..... ;)  :D  :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

onu bilmem ama bildiğim; belli bir yaştan sonra yaralar çabuk iyileşmiyor.. :=)

Düşeceksin sağını solunu kıracaksın sonrada incele diye beni çağıracaksın......Otur oturduğun yerde..... ;)  :D  :D

Ya abiler yazmayı unutmuşum;

eski bir yüzücü (istanbul 1.si sene bilmem kaç)

eski bir jimnastikçi,

eski bir okçu,

eski bir basketbolcuyum

bakmayın eski yazdığına hala salto atar baskette feyk atarım :)) :D  :D  :bravo:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Bende eskiden kaydım çok. İzmirde buz pateni pisti var artık buza gidiyorum kaymaya daha keyifli ve yadırganmıyorum.  :)

Ayak bileği için riskli bir spor bence. En güzeli bisiklet.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Benim 4 yaşında kızımda çok meraklı paten'e ama ayak numarası yok alamıyoruz.

Bence güzel bir hobi (Y)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Bende eskiden kaydım çok. İzmirde buz pateni pisti var artık buza gidiyorum kaymaya daha keyifli ve yadırganmıyorum.  :)

Ayak bileği için riskli bir spor bence. En güzeli bisiklet.

Bisiklet eski meraklarımdan aslında ama istanbul şartlarında bisiklet bana hamallık gibi geliyor. Koy arabaya bineceğin yere götür taşı et bu ve bunun gibi sebepler.. He bitmedi tabi araca birde taşıma zımbırtısı al et :)

Benim 4 yaşında kızımda çok meraklı paten'e ama ayak numarası yok alamıyoruz.

Bence güzel bir hobi (Y)

Abi inşallah bende merak sardım yaşı yok gerçektende.. Decatlon mağazalarında ben epey baktım hemen her yaşa vardı sanırım ama bulunduğunuz yerde ay yakın neresi var bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

kullanımı keyiflidir. üniversite zamanlarında bende yapıyordum. illa düşeceksiniz diye bişey yok.ama yok efendim uçacam zıplayacam atlayacam derseniz düşebilirsiniz. eldiven ve dirseklik takın. kısaca kullanımı gayet kolaydır.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

25 numaradan başlıyor

Decathlonda, 47ye kadar var.

Fiyatları biraz uçuk, ama sağlam ve kaliteli.

Bol tekerlekli aldık bizde kıza (6yasinda ) sağlam paraydı. Kask eldiven bileklik falan derken, tam takım yapıp çıktık.

Kendime de alayım dedim, ayak büyüyünce daha da büyüdü fiyat, ben düşerim bundan diyip almadım kendime :p

tarihinde Hakan Kurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Bisiklet eski meraklarımdan aslında ama istanbul şartlarında bisiklet bana hamallık gibi geliyor. Koy arabaya bineceğin yere götür taşı et bu ve bunun gibi sebepler.. He bitmedi tabi araca birde taşıma zımbırtısı al et :)

Benim ev sahilin dibinde hemen sahile çıkıyorum güzel oluyor bisiklet. Zaten o taşıma aparatları HB arabaya hiç olmuyor. Ayakları arka cama dayanman gerekiyor. İçine sinerse artık tabi. Eski fiestamda cam ile kaputun birleşim noktasına bağlıyordum bisiklet düşecek gibi oluyordu.

Zaten kim uğraşır bisiklet taşımak için boşverin. 

Benimde kayasım var ama sanki biraz büyüdük gibi geliyor bana :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Benim ev sahilin dibinde hemen sahile çıkıyorum güzel oluyor bisiklet. Zaten o taşıma aparatları HB arabaya hiç olmuyor. Ayakları arka cama dayanman gerekiyor. İçine sinerse artık tabi. Eski fiestamda cam ile kaputun birleşim noktasına bağlıyordum bisiklet düşecek gibi oluyordu.

Zaten kim uğraşır bisiklet taşımak için boşverin. 

Benimde kayasım var ama sanki biraz büyüdük gibi geliyor bana :) 

Bende istanbulda maltepedeyim arabayla evim sahile 5-6dk. ama bisikletle epey yol gitmem gerek trafik riski var bilenler bilir maltepe sahil çok geniş bir alan. Bu yüzden bagaja atıp taşımak daha kolayıma geliyor patenleri :)

HB araba için o riski bilmiyordum o iş yatar o halde. Birde tepede özgürlük anıtı gibi bisiklet taşıyanlar var onlarıda düşündüm bir ara da düşünmekle kaldım sonra :)

Sahil yakınsa bir patenle başlayabilirsin sende sanki :)

25 numaradan başlıyor

Decathlonda, 47ye kadar var.

Fiyatları biraz uçuk, ama sağlam ve kaliteli.

Bol tekerlekli aldık bizde kıza (6yasinda ) sağlam paraydı. Kask eldiven bileklik falan derken, tam takım yapıp çıktık.

Kendime de alayım dedim, ayak büyüyünce daha da büyüdü fiyat, ben düşerim bundan diyip almadım kendime :p

Abi öyle deme eğer atletiklik hissediyorsan kendinde gerisi boş :) Ben yaparım diye düşünüyorum atlayıp zıplayacak halimiz yok düz yolumuzda biraz hızlı gidelim yeter :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bende zamanında sağ taraf vardı sadece,evimiz yokuş olmasından ötürü zamanın bebeleri olarak herkes bilyalı ile kayarken,bende o pateni bilyalı olarak kullanmıştım.Çok zevkliydi ama.

Şahsen patene karşıyım,kimi görsem kollar ve bacakları yara bere içinde.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin

Bu ara hobilerim konusunda tavan yapmış durumdayım..

Helikopterlerimden sonra yeni quadcopter'e başladım..

Zaten yaklaşık 10-15 yıldır akvaryum hobisi ile profesyonel derecede ilgileniyorum.. Üretim satış vs..

Merak saldığım yeni bir konuda paten.. 

Aramıza kullanan varmı diye ilk merak ettiğim konu bu oldu ve 100-150 lira gibi bir bütçe ile alınırmı diye düşündüm eski bir kaykaycıyım yaklaşık 20 yaşıma kadar kaykay kullandım sokak ortamlarında ama denge konusu patende sıkıntı yaratırmı doğrusu bilemedim.

Deneme yaparak eski bir hobimi yeniden canlandırmayı düşünüyorum bu durumda kullanmadığı pateni elinde değerlendirmek isteyen varsa ayrıca konuşabiliriz..

Sağlıcakla kalın...

Kardeşim çok merak ediyorum senin çocuk büyüyünce nelere merak salacak  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Valla çocuklukla sokak ve mahalle hayatım olamadı hep spor hep bir koşturmaca içindeydim e bu devirde istanbul gibi yerde bizim ufaklığıda bu tür meşgalelerle sosyal yapacağız artık :) 

Önce biz öğrenelim...

Ben korkuyorum ya, kolumuz bacağımız kırılır :)

Yok be üstad bizim merak az ileri az ileri gidelim patenle tamamdır :=))

Bende zamanında sağ taraf vardı sadece,evimiz yokuş olmasından ötürü zamanın bebeleri olarak herkes bilyalı ile kayarken,bende o pateni bilyalı olarak kullanmıştım.Çok zevkliydi ama.

Şahsen patene karşıyım,kimi görsem kollar ve bacakları yara bere içinde.

Hakan abi aynen ne videolar var zıpır zıpır şeyler yapanlar var bizimkisi "maltepe sahil parkında takılmak"la sınırlı ötesi yok yani ordan :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...