İçeriğe Yönlendir

Direksiyon Kumandası. Avgo1200

ahmet günay

Recommended Posts

ahmet günay

Selam arkadaşlar. Double teyp taktırdım avgo1200 alma sebeblerimden birisi olan direksiyon kumandası kendinden modüllü diye ama bir türlü bağlıyamadılar. Yardımcı olabilecek var mı acaba bana ??? 2020cb94be3edf3d836f95996c5477a1.jpgc557d95fdde26abbf732eb1ae0222f2b.jpg73a69443f77ed1b7913e8453359c234e.jpg

Şimdiden teşekkür ederim herkese iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Yeterli bilgi vermemişsin bize Ahmet. B2 ve B3 bağlantılarını direksiyon kumandası uçlarına bağladınız mı? Bağladıktan sonra aşağıdaki gibi ayar yaptınız mı?

Yorum bağlantısı
Erkan Uygur

Ahmet bey dün aynı konu başlığı ile yazmıstınız sanırım.Forumda bilen arkadaşlar varsa yardımcı olacaklardır size.

Aynı konuyu yeniden açmanıza gerek yok aslında bilen arkadaşlarımız varsa yazacaklardır.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Selam arkadaşlar. Double teyp taktırdım avgo1200 alma sebeblerimden birisi olan direksiyon kumandası kendinden modüllü diye ama bir türlü bağlıyamadılar. Yardımcı olabilecek var mı acaba bana ???

Şimdiden teşekkür ederim herkese iyi forumlar.

Tek konudan ilerleyelim Ahmet bey. Konunuzu birleştirdim.

Yorum bağlantısı
ahmet günay

Pardon arkadaşlar. Dün açmıştım ama göremedim açtığım konuyu [emoji52]. Stering 1 2 yi bağladım ama direksiyon kumanda soketinden gelen sokette nerelere bağlıyacağım tam çözemedim [emoji52][emoji52][emoji52]

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

İki kablo var degismeli deneyim ama normalde teyp üzerinde 3 kablo olur ve biri sase görevi görür roadstar teyplerde öyle

Yorum bağlantısı
ahmet günay

Ne kadar konbinasyon varsa denedim araçdan gelen 3 kablo var teypden çıkan 2 adet steering wheel var ne kadar denediysem olmadı. Sorun ne olabilir arkadaşlar ?? Neyi yanlış yapıyorum acaba ?

Yorum bağlantısı
ahmet günay

Ercan bey. Direksiyon kumandasından 3 adet kablo. Teybden ise 2 adet kablo geliyor. Videoda teypden 1 direksiyondan 2 geliyor. Kafam karıştı iyice.

Yorum bağlantısı
ahmet günay

Murat. O kadar bunaldım ki bu konuda olacağı o galibaaa takipte ol [emoji2][emoji6]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Murat. O kadar bunaldım ki bu konuda olacağı o galibaaa takipte ol [emoji2][emoji6]

Ahmet bey,

Murat hocamız sizden 25 yaş büyüktür. Hitap rahatsız edici olabilir, dikkatli olmakta fayda var :flowers:

Yorum bağlantısı
ahmet günay

Sani bey. İsim etiketleme yapmıştım o yüzden öyle yazdı. Hitap şeklim sayfanın geneline abi olduğunun farkındayım. Kusuruma bakmayın klavye aZizliği. [emoji52][emoji52]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ahmet bey,

Murat hocamız sizden 25 yaş büyüktür. Hitap rahatsız edici olabilir, dikkatli olmakta fayda var :flowers:

Yukarıdaki mesajı bunu okumadan beğenmiştim zaten. Saygısızlık olduğunu düşünmemiştim, yaşımı görmemiştir diye düşünmüştüm. Hassasiyetiniz için teşekkür ederim Sani Bey. (Çok mu resmi oldu la?) ;)

Sani bey. İsim etiketleme yapmıştım o yüzden öyle yazdı. Hitap şeklim sayfanın geneline abi olduğunun farkındayım. Kusuruma bakmayın klavye aZizliği. [emoji52][emoji52]

Nezaketin için teşekkürler Ahmet'çim. Adres vereyim mi? KArgoyu öderim ben sen şey etme. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
ahmet günay

Yukarıdaki mesajı bunu okumadan beğenmiştim zaten. Saygısızlık olduğunu düşünmemiştim, yaşımı görmemiştir diye düşünmüştüm. Hassasiyetiniz için teşekkür ederim Sani Bey. (Çok mu resmi oldu la?) ;)

Nezaketin için teşekkürler Ahmet'çim. Adres vereyim mi? KArgoyu öderim ben sen şey etme. ;)

Murat abicim double ıma göz dikeceğine çözüm bulsakkk [emoji106][emoji106] hayırlı akşamlar diliyorum
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Murat abicim double ıma göz dikeceğine çözüm bulsakkk [emoji106][emoji106] hayırlı akşamlar diliyorum

Yahu Ahmet'çim, o alet benim araçta çalışacak. :seytan: Bazı aletlerin böyle huyları var ne yazık ki. :p

Yorum bağlantısı
Barış Adak

Hocam burada bir karışıklık var . Cihazda bir sakatlık yoksa çalışması lazım . Ford kumandası direnç ile kumanda eder . Her tuşun bir direnç değeri vardır . Videodaki  gibi öğretilmesi lazım cihaza . Hatta öğretilmeyen cihazlarda da çalışır  :)

İki kablo olması lazım . 3. nedir bilmiyorum ama bu kumanda meselesinde bir işlevi yok . Resimde ki sokette 11 ve 12 nolu pinleri kullanmanız gerekiyor . Bir deneyin bakalım olacak mı ?

Kolay gelsin .

OZA8R5.jpg

Yorum bağlantısı
ahmet günay

Murat abi. Bugün tekrar baya bi uğraştım kablolarla denemediğim yapmadığım bütün kombinasyonları denedim ve bi kıpırdama oldu. Hemen elektrikçiye gittim ve sorun halloldu. Tam olarak nası yaptı anlamadım rasgele şansına gibi oldu ama kısa zamanda fotoğraflıcam bağlantıyı [emoji106]. Çok mutluyum [emoji2] iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...