İçeriğe Yönlendir

Alınık Bir Takım Jant...

Ercan Ayas

Recommended Posts

Ercan Ayas

arkadaşlar ilandaki jantları almayı düşünüyorum 1. tavsiye edermisiniz 2. yalovalı arkadaşlarımız alımda bana yardımcı olabilirler mi 

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

konforu sevmesem 18 almıştım bir takım düştü ama en iyi konfor yine 16 da olur benim şekil itibariyle hoşuma gitti araçta kaybolmuyor jantlar 

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

fiyat iyi ama..jantın kargosu çok tutar ayrıca jantlarda eğrilik yamulma vs. olup olmadığına bakmak gerekirki aynı şehirde değilseniz

Ford'da jantlarda kampanya var F3 Style jantları 1750 TL..

ben olsam jantlar orjinal değilse almam..OEM jantlarda kaza anında Allah korusun kırılan..vs çok jant var..

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Kargo işi kolay. Uygun fiyatta ben getirtirim ve trabzona gönderirim yada gelip burdan alır;)

Önlere​ 45 arkalara 50 yanak 17 jantla çok fazla konforda üzmez bence.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)

Eyvallah sağol senin kargo ulastimi sana

Hangi kargoyla ve ne zaman gönderdin? Bana gelen birşey olmadı.

Bu arada jantlar 40 tl cıvarı tutuyor yanlış hatırlamıyorsam anlaşmalı kargoda ;)(gelirken)

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Arkadaşa vermistim benim işlerim çok yoğundu diye onu aradim unutmuş yarin öğleden sonra bir aksilik olmazsa gönderecek yada işten biraz erken çıkıp ben gonderirim sanada ayip oldu kusura bakma

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Önemli değil ercan aciliyeti yok ne zaman müsait olursan gönderirsin;) akşam 6'a kadar verirsen 1 gün sonra bende olur ;)

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Sorunsuz uysunda geç olması önemli değil.
Şehir dışından jant alırsan benden habersiz kargolatma sakın...

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

tamam 17 aramaya devam edecem sıfır zor şimdilik bu ilandaki gibi ikinci el bakmaya devam

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...