İçeriğe Yönlendir

Lpg Taktırmalı Mıyım?

Emre Candan

Recommended Posts

Emre Candan

Araç 1.25 makyajlı Fiesta, şuan 19.000km'de. 

İlk sene 5700km'de bakıma girdi, daha sonra çok kullanmaya başladım ve yıllık 15.000km'yi göreceğim gibi bu gidişle. 

Bu araca tam uyumlu bir LPG var mı? Atiker fln taktırmam çünkü taktıran bir kaç arkadaşım var, hiç ayar tutmuyordu araç sanayiden çıkamadı. 

BRC veya Prinss düşünüyorum taktırırsam. 

Ancak arabanın contalarını yakar, zararı çok olur vs... diyenler var. 

Yıllık 10.000km üstünden hesaplarsak mantıklı mıdır? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ben olsam uyumlu bir kit araştırıp kaliteli işçiliği olan bir yere taktırırdım.

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Aracı uzun yıllar satmayacaksanız taktırın ama 30-40bin km yapmadan satacaksanız bence değmez.

Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu

Bende de aynı araba var. satma eğilimim olmasa gidip taktıracağım. ne yakıyorsunuz bilmem ama şu benzin-lpg fiyatlarıyla 10-12 binde amorti edersiniz. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

alengirli fsi falan olmadıkça lpg markasının uyumu gibi bir şey yoktur takan ustanın becerikszilği vardır. AKL bakın derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Hocam senede 15k yapıyorsanız hiç beklemeden taktırın. Ama taktırınca en az bi 30k kullanmalısınız ki kendini amorti etsin.

Yorum bağlantısı
Selahattin Topçu

İlk sene 5700km'de bakıma girdi, daha sonra çok kullanmaya başladım ve yıllık 15.000km'yi göreceğim gibi bu gidişle. 

Bu araca tam uyumlu bir LPG var mı? Atiker fln taktırmam çünkü taktıran bir kaç arkadaşım var, hiç ayar tutmuyordu araç sanayiden çıkamadı. 

ben olsam taktırırdım.Daha geçen ay arkadaşın fiesta ile sakarya-Ankara  arası yolculuk yaptık 4 kişi 35 kuruş yaktı.Bence uzun yol için aşırı fazla.Zaten hesabı yaptıktan hemen sonra arkadaş bu araçtan kurtulmalıyım dedi  :D  sizinde mideniz bulanmadan taktırın derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Bebek

Ankara'da Mocan otogaz ı tek geçerim. Daha önce 3 kere farklı araçlarıma taktırmıştım.

Övünç ve Fatih Bey'lere ismimi verin yeter. Gereken ilgiliyi gösterirler.

Gitmeden önce telefon edin ve aracınızn uyumluluğunu ve takılacak sistem hakkında bilgi alın.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Tevfik Özdemir

km'de ortalama 20 kuruş kar etseniz 10-12 binde kendisini amorti eder sonrası kara geçirir. Hiç düşünmeyin taktırın..

Yorum bağlantısı
Serdar Samancıoğlu

Bence taktırın. Şu anki fiyatlarla benzine göre net yüzde elli tasarruf edebilirsiniz. Lovato ya da BRC den birini taktırabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

ben aracı alırım eğer lpg yoksa araç eve gelmeden lpg ustasına gider :) şuan shell otogazı 1.94 ten alıyorum megane2 aracımla şehir içi 18 kurus yakıyorum kafa rahat

Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Emre candan abi özellikle lpg konusunu tavsiye ederim muhakkak Prins markamız ile araştırın teknik destek yardım için hazırım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...