İçeriğe Yönlendir

Focus 2 Koltuk Örtüsü Ve Stepne Kilifi

onur kant

Recommended Posts

Küçük kızım var uzun yolculuklarda arka koltuğu annesi ile beraber bağırıyorlar kusuyor bazen, yiyecek artıkları, çikolata filan resmen batıyor. Koltukların üstüne kolay temizlenebilir bir örtü yada kılıf benzeri ne yapılabilir. Birde aracına simit tüp taktirdim Stepne yiyecek dik olarak bagaja vida ile sabitlemek fakat lastik görüntüsü hoşuma gitmiyor ince Stepne kılıfı arıyorum ama bulamadım önerinizi bekliyorum

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Ucuz kılıflardan alınabilir kirlendikçe yıkarsınız.

n11, gittigidiyor vs tarzı sitelerde stepne kılıfı diye aratın çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Hocam bende de aynı durum söz konusu özellikle uzun yolculuklarda bu tür durumlar oluşuyor. Fazladan çekyat kılıfı vardı elimde onu kullanıyorum. Arka koltuğu oturma bölümünü kaldırıp kılıfın bir kısmını oraya sıkıştırıyorum. Sonra kılıfı seriyorum. Ayak uzatılan bölümlere kadar uzanıyor hatta ön koltukların alt kısmına kadar gidiyor  üzerine paspasları koyuyorum hem taban kirlenmiyor hem de koltuğun oturma bölümü kirlenmiyor. Ayrıntılı olmazsa yarın foto paylaşabilirim.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Gtechniq marka koltuk koruyucu sıktım koltuğa sıvı temasında kirlenmesin diye..çocuk koltuğunun altınada naylonumsu kumaştan bir örtü seriyorum kirlendikçe yıkayıp temizliyorum çok şükür şimdilik iyi gidiyor..

Yorum bağlantısı

koltuklar için 25 tl ye koltuk kılıfları ile uyumlu serme kilim aldım, stepne kılıfını da winleks kumaştan mobilyacıya 30 tl ye yaptırıyorum lastik büzgülü olarak. kilim resmi bu OA_5561939.jpg s

stepne kılıfınında yapılınca resmini yüklerim.

Yorum bağlantısı
Guest Aykut Can
(düzenlendi)

Yalnız, Google Translate sandım mesajı okuyunca. :D

Marketlerde vs. kilim tarzı örtüler var. Onlar işe yarayabilir. Fiyat da uygun oluyor.

Düzeltme: Onur Bey'in paylaşmış zaten.

tarihinde Aykut Can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Yalnız, Google Translate sandım mesajı okuyunca. :D

Marketlerde vs. kilim tarzı örtüler var. Onlar işe yarayabilir. Fiyat da uygun oluyor.

Düzeltme: Onur Bey'in paylaşmış zaten.

Google translate olayını anlamadım açıkçası.
Yorum bağlantısı
Guest Aykut Can
(düzenlendi)

Google translate olayını anlamadım açıkçası.

Ilk mesajinizda saniyorum kafanizda kullanmayi dusundugunuz bazi kelimeleri yazmayi gozden kacirmissiniz, cumleler biraz dusuk geldi. Google Translate uygulamasinda yabanci dillerden Turkce'ye tercume yapildiginda da benzer hatalar olabildiginden saka yapmak istedim. Google Translate tercumelerindeki hatalara benzettim.

Yanlis anladiysaniz afedersiniz.

tarihinde Aykut Can tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Yok bende yazacaktım zaten cümle düşüklüğü yüzündenmi diye. Bazen oluyor öyle işyerindeyken hızlıca yazmıştım o yüzden oldu

tarihinde onur kant tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...