İçeriğe Yönlendir

Hd Receivermı? Yoksa Digital Platformu?

Erdem Bozkurt

Recommended Posts

Erdem Bozkurt

yeni aldığım tv için hd görüntü kalitesi arıyorum,şuan mevcut digital platformlarda aylık 30-35 tlden başlıyan fiyatlar var,onlara bağlanmak yerine güzel bir receiver alıp kullanma amacındayım,receiver konusunda bilgim yok,tavsiyelerinizi bekliyorum,teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Dahili uydusu olan Samsung TV maalesef sinyali yeterli bulmadığı için çalışmıyor. Ben de kendime harici hd alıcı arıyorum. Tam da senin durumundayım :) Konuyu takipteyim...

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Dahili uydusu olan Samsung TV maalesef sinyali yeterli bulmadığı için çalışmıyor. Ben de kendime harici hd alıcı arıyorum. Tam da senin durumundayım :) Konuyu takipteyim...

Bende samsung magduruyum denilebilir dahili uydusu yeterli değil, dediğin gibi sinyal yeterli gelmediğinden performansı düşük,kullandığım lnb kalitesini bilmiyorum digitürk ve d-smart aylık 30-35 tlden başlıyor senelik 360-400 tl bir rakamı kendime ait cihazlara yatırmakta olabilir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

ben LG kullanıyorum 4K tv. 40ub800 tam modeli. gayet memnunum. hatta bende daha önceki tv de kullandığım dreambox sistemim vardı. bu tv yi alınca o cihazı kaldırdım. direk tv den kullanıyorum uydu kanallarını. gayet memnunum. hatta bende 4 çanak bağlı. aytarlarını yaptım. şu an direk tvden hem türksat hemde hotbird uydularını izliyorum. diğerlerini henüz ayarlamadım. dün mesela hotbird uydusundan alman ZDF kanalından şifresiz olarak lazio- b. leverkusen maçını izledim. gayet başarılı. bence digitürk. sadece history channel için bikle digitürk alınır

Yorum bağlantısı

Hd kalitesi icin hd yayinlari kullanan platformlar bence tercih edilmeli. Hem belgesel, hem sinema hem de ulusal kanallarin legal olarak hd kalitesinde izlenebildigi ve en kolay ulasilacak yontem platformlar. Digiturk hd kanallarda biraz daha iyi ancak hd kanal sayisi da dmartta fazla.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Fil box araştırın ben aldım memnunum sinema kanalı belgesel eurosport hepsi var.Senelik 150 lira gibi birşey çok uygun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Fil box araştırın ben aldım memnunum sinema kanalı belgesel eurosport hepsi var.Senelik 150 lira gibi birşey çok uygun.

ilk bakışta tam aradığım bir ürün araştırıyorum teşekkür ederim....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Muğla da varmıdır bilmiyorum ancak ben kablo TV kullanıyorum. SD aboneliğim vardı , conax modülü keşfedince kartı direk tv ye taktım. Yayınları HD olarak izliyorum. Aylık 12 tl.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Muğla da varmıdır bilmiyorum ancak ben kablo TV kullanıyorum. SD aboneliğim vardı , conax modülü keşfedince kartı direk tv ye taktım. Yayınları HD olarak izliyorum. Aylık 12 tl.

Malesef daha bodruma teşrif etmedi ;) keşke olsaydı ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...