İçeriğe Yönlendir

Jazz Lar Hakkında Fikriniz.

Halil Taşçı

Recommended Posts

Duz kullaniyorsaniz sorun olmaz. Alirken ucuz, satarken ucuz ve biraz zor satarsiniz. Kullanici grubu cok katı bir sekilde cvt'sini ariyor. Bir ara cikan i-shift yari otomatik dahi tutulmadi.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı

Honda city var. Kardes modeli. 36'ya bulunur mu bilmiyorum ama gercek satici o fiyatlardan satar sanirim. Mitsubishi coltlar da bu sinifta cok guzel araclar.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Halil Taşçı

evren abi coltlar sanırım jazz lar kadar dolu değil. cityleri bilmiyorum ama aslında dış görünüş hoş ama içi okadar değil bence.

Yorum bağlantısı

evren abi coltlar sanırım jazz lar kadar dolu değil. cityleri bilmiyorum ama aslında dış görünüş hoş ama içi okadar değil bence.

Colt aslinda cok dolu da anlasilmiyor. Hiz sabitleyici, yari dijital klima, sorunsuz otomatik vites. Mercedes smart ile ayni urun aslinda:)

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı

Bir ara çok jazz baktım. Temizini bulmak inanın çok zor. Fiyatlarıda aşırı yüksek.

Alan satmak istemiyor. İçi, bagajı oldukça geniş ve kullanışlı.

Cvt şanzumanı sorunsuz diyebilirim. Genelde de cvt tercih ediliyor.

Manuel rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Tuluhan Şıpka

2012 sonrasındakilerde izolasyonda iyidir. 3 senedir kullanıyoruz sorunsuz araç...

Yorum bağlantısı

Hemen alın. Ben Jazz almıştım, sattım ama yerine koyacak başka bir araç bulamadım yine Jazz aldım. Sonra Focus aldım, satmaya kıyamadım eşime verdim. Akıllı adam arabası dır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...