İçeriğe Yönlendir

2010 Focus 115 Bg Trend & 2014 Fiesta 1.25 Trend

İnan Çınar

Recommended Posts

İnan Çınar

Merhaba arkadaşlar,kardeşim için araç bakıyoruz.  yakınımızda 2 seçenek var.

1.aynı işyerinde beraber çalıştığım arkadaştan 2010 orijinal 20600 km de 5000 km önce lpg takılmış 115 bg trend focus boya değişen yok. lastikler 2009 üretim. triger değişmemiş.41 istiyor 40 a alınır,

2, si başka bir arkadaşın akrabasında 9000 km de  uzatılmış garantili 2014 fiesta trend benzinli...

kardeşim ayağımı yerden kessin diyor. bana bıraktı tercihi,,,

sizlerin fikirlerine ihtiyacım var.

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Bencede focus olurdu. fiesta ve focus 2 sinide kullandım. Şu an hatta focusu kullanmaya devam ediyorum. hem sınıf farklı hem konfor hemde sizinkinin lpg li olması avantaj.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

zor karar bence :) 2 haftadır neler çekiyorum temiz araç bulmak için.

model konusunda fiesta büyük avantaj ancak ikiside benzinli olması sebebiyle fiestanın fiyatını bilmememe rağmen focus tercih edilebilir.

ancak ayağımı yerden kessin cümlesi dikkate alınırsa 115 hp bir araçtan bahsediyoruz. ayağı yerden fazlasıyla kesebilir :)

araçtan çok bir beklenti yoksa performans olarak fiestanın fiyatına bağlı olarak o da düşünülebilir.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
(düzenlendi)

Fiesta 2014: - 37 bin tl

focus 2010 - 40 bin tl

Bu arada ayağımi yerden kessin ifadesi uçursun anlamında değil. Binecek bir araba olsun da gerisi mühim değil anlamında [emoji3]

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
(düzenlendi)

Boş focus'a o kadar para verilmez. Arka camlar bile manuel,çelik jant yok,sis farı yok,hız sabitleme yok vs.vs

tarihinde Serdar GÜNGÖR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

focus 2010 - 40 bin tl

Bu arada ayağımi yerden kessin ifadesi uçursun anlamında değil. Binecek bir araba olsun da gerisi mühim değil anlamında [emoji3]

Hal böyleyken hyundai'nin sifir faiz kampanyasi kullanilabilir. Sifir aracta mantikli. Bence her iki arac icinde rakam yuksek.

Yorum bağlantısı

37 bin 2014 bir fiesta ve 39 bin bos bir focus'a verilmektense başka konularda belirttigim gibi bir seat ibiza alınır .1.4 motoru ile lpg uyumlu olup içindeki donanımlarına bakar isek fiyatına göre gayet dolu bir araç . Tabi euro nun bu durumunu göz önüne alır isek hızlı olmakta fayda var diyede düşünürüm

Yorum bağlantısı
Ekin Güney
(düzenlendi)

focus 2010 - 40 bin tl

2015 1.25 trend x sıfır kilometre fiesta bu seçeneklerde bence daha mantıklı gibi liste fiyatı 42.880 nakit parayla iyi bir pazarlıkla 40-41e falan alınır. Trend den daha dolu daha iyi bir seçenek bence inan bey.

Yakıt tüketimi 10 bin kilometre sonra şehir içi 6 litreye kadar düşüyor bizde var aynı araçtan :)

tarihinde Ekin Güney tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

115 beygir dediğiniz Focus dizel mi?

Benzinli Focus 100 hp. diye hatırlıyorum :unsure2:

115 bg benzinli
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Focus 5 yaşında. Km az ama trigger 5 yılda değişimi gerekir mi sizce? Bir de lastikler 2009 sonu. Dişli ama kauçuk bayatlamistir diye düşünüyorum. 40 bin tl bu şartlarda normal midir sizce?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...