İçeriğe Yönlendir

Focus Verilip Courier Alınır Mı?

Ahmet Yıldırım

Recommended Posts

Fatih Öztürk27

Fucusla devam. Otursun, makyajlansın, kullananlar test etsin hele.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Arkadaşlar tüm yorum yapan arkadaşlarıma teşekkür ederim. Aslında arabamı satmaya hiç niyetim yok hatta geçen ay lastikleri sıfır ladım. Geçenlerde Beni tanıyan ve arabamın sıfır hata olduğunu bilen bir arkadaşım araban satılık mı diye sordu bende espirisine satılık 53 bin diye takıl dım. Oda demez mi 50 bin vereyim. İşte herşey böyle başladı:) biraz piyasa araştırması sonra 44-45 e bir tit plus couier bulsam elde 6-7 kalacak. Bütün hikaye bu. ama Son Nokta yı Ali bey koymuş alınmaz:) herkese saygılar tekrar Teşekkürler.

Takasla vermem zaten Çağlar bey.maksat satmak değil satınca daha iyisini alabilmek:) daha iyisi de couier değil miş anladığıma göre

Aracınız 2,5 kasa mı yoksa 3 kasa mı?

2,5 kasa ise 50 bine verilip baska alternatiflere bakılabilir. Ama bu alternatifler arasında Kurye bence olmaz :)

Yorum bağlantısı
Levent Eksen

O paralara en akılcı alternatif, Megane 3 SportTourer DCI olur kanaatimce, tabiki bagaj ve hacim öncelikli konuşuyorsak.. Privilege donanımda cam tavanlı, bixenonlu ve navigasyonluda bulabilirseniz süper, daha da iyi.. Focus 2,5'tan aşağı kalır bir araçta değil..

Courier'a gelince, otomobili satıp camlı koltuklu kamyonet almış olursunuz, ben demiyorum, ruhsatında öyle yazıyor :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Yıldırım

Aracınız 2,5 kasa mı yoksa 3 kasa mı?

2,5 kasa ise 50 bine verilip baska alternatiflere bakılabilir. Ama bu alternatifler arasında Kurye bence olmaz :)

2.5 kasa Can Bey

O paralara en akılcı alternatif, Megane 3 SportTourer DCI olur kanaatimce, tabiki bagaj ve hacim öncelikli konuşuyorsak.. Privilege donanımda cam tavanlı, bixenonlu ve navigasyonluda bulabilirseniz süper, daha da iyi.. Focus 2,5'tan aşağı kalır bir araçta değil..

Courier'a gelince, otomobili satıp camlı koltuklu kamyonet almış olursunuz, ben demiyorum, ruhsatında öyle yazıyor :)

Couier dan vazgeçtim zaten ama Ford verilip Renault almak akılcı gelmiyor. Yinede değerli yorumları nız için teşekkürler Levent bey

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...