İçeriğe Yönlendir

Opel Vectra 2.0 Cd Nasıl

Sinan Kozan

Recommended Posts

Serkan Ünsalan

mehmet hocam sayesinde bu araçtan soğudum birkaç daha yerde elektrik problemlerini duyunca uzak durduğum bir araç oldu kendileri.

focustan önce az daha 97 model alıyordum .iyiki anlaşamamışız diyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

mehmet hocam sayesinde bu araçtan soğudum birkaç daha yerde elektrik problemlerini duyunca uzak durduğum bir araç oldu kendileri.

focustan önce az daha 97 model alıyordum .iyiki anlaşamamışız diyorum

Forumda bir üye Aldı ilk el ve temiz.

Iki sorun verdi. 2-3 ay sonra sattı. Sorunu çözemedi. Ben değil sadece yukardan aşağı bir kişi memnun. Şanslı. Inşallah şansı hep böyle gider.

Opel sanayiye gitmeye başladı mı. Sanayici dostun çok olur.

2 yila yakin 97 2.0cd otomatik vites kullandik inanirmisiniz klasik bakim masraflari disinda hicbir masraf gormedim cokta memnunduk is sebebiyle satmak zorunda kaldik. Suanda da icime sinen bi vectra b kasa denk gelirse mondeomla da takasa girerim o derece istiyorum hele ki beyaz renkleri muthis hosuma gidiyor :) abi mareaya bulasma bu arada mondeolara bakabilirsin piyasada cok var umarim gonlune gore bi arac bulursun

Çok şanslısınıZ. Nadir memnun olanlardansınız. Inşallah hep böyle devam eder.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu

Mehmet bey dilekleriniz icin tesekkurler gercekten cokta memnunduk tupte otomatik vites olmasina ragmen 260lik tablonun sonunu defalarca kez gordum kac kere audi a6lari mercedesleri bmwleri perisan ettik haddi hesabi yok yol tutusu verdigi guven gercekten denemeye deger lakin dedigimiz gibi temizini duzgununu bulmak oldukca zor gerci piyasada nerdeyse tum arabalar icin bu dediklerimiz gecerli herkesin araci gonlunce olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet bey dilekleriniz icin tesekkurler gercekten cokta memnunduk tupte otomatik vites olmasina ragmen 260lik tablonun sonunu defalarca kez gordum kac kere audi a6lari mercedesleri bmwleri perisan ettik haddi hesabi yok yol tutusu verdigi guven gercekten denemeye deger lakin dedigimiz gibi temizini duzgununu bulmak oldukca zor gerci piyasada nerdeyse tum arabalar icin bu dediklerimiz gecerli herkesin araci gonlunce olsun :)

Konfor iyi. Mondeoya göre sert.

performans müthiş. Çok seri 2. Viteste 120 3.viteste 180 çok seri Şekil de. Ben 180 geçmedim. Ama 245-250 gören çok arkadaşım var. Araç o konuda çok iyi.

Çok şık Tasarımı var. Hala hayranım.

Yol tutuşu konusunda Mondeo çok daha iyi. Arkayı Bırakması meşhur. [emoji6]

Alınacaksa 2001 cdx 2.0 olacak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Naim Durmaz
Buğra Höngül

Bence uzak durun 98 deri koltuk koltuk ısıtmalı antipatinajlı olan modeli vardı elektirikçiyle dost oldum bence hiç gerek yok

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan
(düzenlendi)

bu iki aracada baktım beyaz olanın hem km yüksek hemde hasar kaydı var.

diger araç ise piyasasından yüksek.

buradaki abilerimin dediklerini dikkate alarak vectra almaktan vazgeçtim.marea veya mondeo arayıslarına devam :)

herkese çok teşekkür ederim.yardımlarınızı esirgemeyip fikir verdiğiniz için.

iyi ki bu foruma üyeyim   :) 

tarihinde Sinan Kozan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...