İçeriğe Yönlendir

Gitmeyen Toz Lekeleri

Kaan bal

Recommended Posts

Kaan bal

Herkese merhaba. Ford fusion 1.6 lux aracimi okadar tazikli su ile yikamama ve yikadiktan sonra silmeme ragmen toz gibi lekeler gitmiyor. Aracimin tavaninda ve camurluklarinda lekeler duruyor. Bu lekeleri nasil giderebilirim. Simdiden tesekkürler

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Nasıl leke acaba bunlar.. Buralarda boya varsa boya esnasında sorunda olmuş olabilir.

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Fotoğraf varsa daha kolay yorum yapılabilir. Kirin şekline göre mazot gaz yağı sirkeli su gibi çeşitli çözüm önerilerinde bulunabiliriz. 

Yorum bağlantısı
Kaan bal

Lekeler sanki toz veya camur gibi lekeler yikayinca leker gidiyo gibi gozukuyor ancak kuruduktan sonra yine olusuyor. Resmini gun icinde atarim.

Yorum bağlantısı
Kaan bal

Hocam ben telefondan giriyorum acaba nasil resim yukleyebilirim bu siteye

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Hocam ben telefondan giriyorum acaba nasil resim yukleyebilirim bu siteye

Tapatalk programı kullanarak zahmetsizce yükleyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Kaan bal

Tesekkurler emrah bey fotografi bugun icinde atarim daha sağlıklı cevap bulurum umarim.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Kuyu suyu yada kireçli su ile yıkama yapılıyorsa maalesef oluyor bu lekeler

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Bana da tariften kirec gibi geldi.

Gecen okulun otoparkinda fiskiyeler arabayi islatmislar. Birde kac saat yaz gunesi altinda kalinca katman gibi kirec olmuslardi. Sirkeli yikama+cila yaptim eskisinden yeni oldu. :)

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Pasta cila ve ve arkasına boya koruma ile geçer, Kireçli su, yağmur suyu veya uzun süre yol kenarında işlek bir caddede toz toprak ve güneş altında kalırsa aracınız yine aynı derdi yaşarsınız. 

İyi bildiğiniz ciddi bir oto yıkamacıya 100 tl civarı bir paraya da temizletebilirsiniz. Arkasına da pasta cila ve boya koruma. Yoksa çıkmaz bizzat kendim yıkadım çare olmadı.

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

gunes altinda yikama yapinca kopuk ve su silmeden kuruyunca olusmustu bizdede. yikamaci boya korumayla sildi gecti. ama hiçbir islem yapmasakta kis mevsiminde gecerdi diye söylemiş ti yikamaci sayet bu tarz bir lekeyse...

Yorum bağlantısı
Kaan bal

Hepinize ayri ayri Teşekkür ederim araba babamdaydi bugun aksam geldiler fotosunu atamadim hava karardigi icin yarin fotosunu atarim daha detaylı goruruz resmini

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...