İçeriğe Yönlendir

2016 Model Megane Ortaya Çıktı

Emrah Altun

Recommended Posts

M.Fatih Yüce

Yıllardır megane'nın hiç bir tarafını beğenmeyen biri olarak ön logosu makul boyutta olmamasına rağmen benden tam puan aldı.Gt olmayan normal modeli nasıl olacak onu görmek lazım...

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Arac güzel olmuş. Ancak buda clio4 gibi heryeri tingirdarsa direksiyon kutusu 3 kere değişirse tam bi fiyasko olur. İş sadece goruntu ile olmuyo insan biraz da kalite arıyor

Kusura bakmayın ama yorumunuzu acımasız buldum. :)

Yakın arkadaşımda clio 4 var 0.9 tce touch donanım. Ben de söz konusu aracı sık sık kullanıyorum ne ses yapıyor ne de bir sorunu var maşallah. Fiesta'da ki tokluk yok ama hiç de kötülenecek olumsuz dönüt veren bir araç değil. Param olsa alacağım araçlar arasında. :)

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Yakın arkadaşımda clio 4 var 0.9 tce touch donanım. Ben de söz konusu aracı sık sık kullanıyorum ne ses yapıyor ne de bir sorunu var maşallah. Fiesta'da ki tokluk yok ama hiç de kötülenecek olumsuz dönüt veren bir araç değil. Param olsa alacağım araçlar arasında. :)

Acimasiz bir yorum değil gayet net ve doğru. Araci sifir aldim 2 yil kullandim 2pbin km. Servisle akraba oldum. Direksiyon kutusu değişti. Bagaj takozlari degisti. Sag kapi direği yamuktu fitil bombeli ve dalgalı duruyordu. Mais hatasını kabuo etti degisim verdi. Farlar garantiden değişti ici leke leke oldu yeni takilan farlarda leke oldu. Ruzgar sesi icin kelebek cam citalari degisti olmadi sunger kondu ses azaldi bu sefer citalar yerine tam oturmadi. Bagaj kapagi yamuk ve hizasiz ayari yapıldı. Gosterge tablosu üstündeki şapka zingirdiyordu. On konsoldaki piano black zingirdiyordu. Tavan lambasinin ordaki ic ortam isi sensoru zingirdiyordu. Havalar sogukken kasisten geçince karyola gacirtisi vardi. Sag kapi ici trim sesi vardi. Beni deli etti o ses. Kapi panzotlari bildigin karton kadar ince bastir elin iceri giriyor. 2.viteste giderken ayagini gazdan çekince aşağıdan sanki biri çekiçle vuruyor gibi ses geliyodu. Maisin cevabı ses normal oldu. Kapi icleri çamur topluyor kesinlikle onleyemessin kapiyi ac rezalet derece çamur. Çamurluk davlumbazlari sifir izolasyon tas sesleri kafanda hissedersin dahada sayabilirim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Maalesef clio Renault için hala bir otomobil yerine götürgeç. Megane ile clio'nun dinamikleri tamamen farklı.

Megane'da da direksiyon kutusu problemi mevcut bu arada, kronik maalesef.

Yorum bağlantısı

Yok Mertcim  bence Tuna Bey haklı bu konuda benim abimde de icon paket dizel clio var araba 40.000 km de elimizde kalacak neredeyse, plastik ve işcilik kalitesi zaten yerlerde kaldı ki bu kalitesizliği renault bile kabul ediyor, biz clio 4 ü tasarım olarak cezbetsin diye yaptık asıl odaklandığımız nokta oydu dediler, yani işcilik ve malzeme kalitesi düşük tutuldu bu modellerde. Direksiyon içindeki plastik kenarlarında bile kalıptan dolayı çapaklar var ben sana daha ne diyeyim :) Clio sadece uzaktan seyretmesi vay be ne güzel tasarım ve iç mekan yapmışlar denilesi bir araba :) 

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Dün iş arkadaşımla konuşuyoruz ablası için araba bakmaya gitmişler ov Clio için 69 bin fiyat biçmiş bayi :) dolu Megane dizel otomatik 100 bin olursa şaşırmam.

Bu arada aracı beğendim.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Dün iş arkadaşımla konuşuyoruz ablası için araba bakmaya gitmişler ov Clio için 69 bin fiyat biçmiş bayi :) dolu Megane dizel otomatik 100 bin olursa şaşırmam.

Bu arada aracı beğendim.

Clio dizel Gtline fiyatı olabilir o dediğiniz, gerçi o da o kadar para etmez kesinlikle  :) 70 bin lira verip gidip clio aldım diye söylemem ben etrafımdakilere.Bu arada dizel otomatik megane opsiyonlar hariç 80 bin liracık 

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Videosu da yayınlanmış;

Motor seçenekleri ;

• 0.9 Tce 90bhp 135nm manuel 6
  • 1.2 Tce 130bhp 205nm EDC6 (manuel 6)
  • 1.6 Tce 150bhp manuel 6
  • 1.6 Tce 200bhp 260nm EDC7(Megane GT)
  • 1.8 Tce 280bhp (Megane RS)
  • 1.5 Dci 95bhp 245nm manuel 6
  • 1.5 Dci 110bhp 260nm manuel 6
  • 1.6 Dci 130bhp 320nm manuel 6
  • 1.6 Dci 160bhp 380nm EDC6
tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sanıyorum Talisman'ın hatchback'ini yapmışlar resmen. Aşağıda mesela Talisman Grandtour (stationwagon) modelini görebilirsiniz.

Renault ta böyle Vw gibi kopyala yapıştır modeller yapacaksa, işimiz var yani...

vL2Q4p.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İnan Çınar
(düzenlendi)

Eskisinden daha hoş olmuş. Sport paket bu şekilde ama yollarda göreceklerimiz bundan farklı olacaktır.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
TamerErdoğan

Bence gayet güzel görünüyor ama fiyat performansina da bakmak lazim tabi ewki bir megane kullanicisi olarak bu kasaya gore daha *** küfür *** olmuş. .Herkes su gorunusr gore almak isteyecegi ama bayiye gittiğinde oha diyecegi bir fiyat cikicak karşımıza eminim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...