İçeriğe Yönlendir

Kas Titremesi

Uğur Çınar

Recommended Posts

Uğur Çınar

Genelde kollarimda ara biceps kisminda titreme oluyo su ara biraz daha siklasti duruma gore doktora gitmeye niyetim varr google amcadan pek aciklayici birsey bulamadim su an kurek kemigin orada basladi ☺☺bi garip oluyo

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Vücut ve kafa yorgun olunca istem dışı kontrol edilmeyen bu durumlar oluşuyor zaman zaman. Düzenli hayat istiyor vucüdumuz, tıpkı arabanun düzenli bakımları gibi. Maalesef hepimiz kendimize çok dikkat etmiyoruz.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

tatil yap proteini azalat salata ye

Ne tatili abi ya ☺☺ zor goruruz bu sene proteini baya azalttim bu ara ama biraz abur cubiru kaciriyorum istemeden

Vücut ve kafa yorgun olunca istem dışı kontrol edilmeyen bu durumlar oluşuyor zaman zaman. Düzenli hayat istiyor vucüdumuz, tıpkı arabanun düzenli bakımları gibi. Maalesef hepimiz kendimize çok dikkat etmiyoruz.

Aynn abi kafa dinlemedik istiyozda olmuyo kendi isin olunca hep stress onune gecemiyorsun elimden geldikce kendime vakit ayiriyorumda yetmiyo herhalde ☺
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Her şeyi google'a sorar olduk. Özellikle sağlık konusunda google çok saçma. Doktora danışılmalı. Belki de yorgunluk sonrası kas seğirmesidir ama doktor ihmal edilmemeli. Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Her şeyi google'a sorar olduk. Özellikle sağlık konusunda google çok saçma. Doktora danışılmalı. Belki de yorgunluk sonrası kas seğirmesidir ama doktor ihmal edilmemeli. Geçmiş olsun.

Doktora gidecem sadece merakimizi gideriyoruz ☺☺☺ sadece sorma sebebim belki bu hastalik uzerine doktor ismi ogrenmek☺

tuz u kes un u çıkart

Kisaca 3 beyazi hayatimizdan cikartalim mi abi☺☺
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

Kisaca 3 beyazi hayatimizdan cikartalim mi abi☺☺

zararlı 3 beyaz denilince aklıma nedense şu 3 ü geliyor :D  

1- un

2- tuz

3- rus

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

zararlı 3 beyaz denilince aklıma nedense şu 3 ü geliyor :D

1- un

2- tuz

3- rus

Olabilir aslinda

şeker iyidir bol reçllei ekmek candır

Offf canim cekti abi denirmi oyl e☺☺
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Ben her şeyde doktor'a gitmeyi çok faydalı bulmuyorum. Herkes biraz kendinin doktoru olmalı. Hastahanelerde randevu saatimi beklerken etrafıma bakıyorumda gelenlerin yarısı doktorun vaktini çalmaktan başka bir işe yaramıyorlar. O sırada gerçekten rahatsız olanlar yorgun doktorların gözünden kaçıveriyor...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Sadece belli bir bölge ise o bğlgeyi çalıştıran sinirlerden kaynaklı oluyor, aşırı su kaybı asıl neden diye biliyorum, bir de kortizonlu ilaçlardan da kaynalanabiliuor, çok öenmli değil ama spor yapmalısın diyor vücut.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Ben her şeyde doktor'a gitmeyi çok faydalı bulmuyorum. Herkes biraz kendinin doktoru olmalı. Hastahanelerde randevu saatimi beklerken etrafıma bakıyorumda gelenlerin yarısı doktorun vaktini çalmaktan başka bir işe yaramıyorlar. O sırada gerçekten rahatsız olanlar yorgun doktorların gözünden kaçıveriyor...

Fatih Bey, tabii ki burnu akan veya canı sıkılan doktora gitsin demedim. Uğur Bey kas seğirmelerinden bahsettiği için bunu doktora danışması gerektiğini söyledim. Çünkü bu konuda hiç kimsenin sağlıklı bilgi verebileceğini düşünmüyorum. Belki de doktor hiç bir şeyin yok biraz dinlen geçer diyecektir ama sonuçta bunu bir doktorun söylemesi gerekir diye düşünüyorum ki inşallah önemli bir şey de değildir. Arabadaki en küçük bir arıza için servis ve ustanın kapında saatler geçiriyoruz ama konu sağlık olunca maalesef ihmal ediyoruz.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Geçmiş olsun Uğur, en kısa zamanda bir doktora gitsen iyi olur sağlık bu sonuçta  :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bildiğim kadarıyla stres bu tip şeylerin tetikleyicisi oluyor. Ayrıca maden suyu da iyi gelir.. 15 gün boyunca günde 2 tane maden suyu iç bakalım değişme olacak mı.. Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Vücudunuzdaki magnezyum eksilmiş. Doğada oluşan hemen hemen her yiyecekte vardır. Demek ki sağlıksız besleniyorsunuz. 

kolayına dısardan yemiyorum sefa abi ender nadir genelde ev yemekleri yiyorum :D

Yorum bağlantısı

Az sıvı tüketme ve mineral kaybı olabilir Uğur ciddi birşey olacağını sanmıyorum, spor falan yapıyor musun? Yapıyorsan antremanda fazla yüklenirsende olabilir çünkü.

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun Uğur. Önemli birşey yoktur inşallah. Kimse nargileden bahsetmemiş. Azalt bence.  ;)  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...