İçeriğe Yönlendir

Kayıt İşlenir Mi?

Özgen Acar

Recommended Posts

Özgen Acar

Merhaba abilerim kardeşlerim

Geçen gün bir hastanenin alçak tavanlı otoparkında geri geri gelirken anten koptu ve uç kısmı yuvasında kırıldı,servis sipariş verdi yuva ve anten için toplam 94 TL bi masrafı varmış,bunu kaskodan karşılasam hasarsızlığı bozar mı asıl önemlisi tramere işlenir mi ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Hasarsızlık bozulmayabilir ancak kayıt gözükür. Ufak miktar hasarlar bozma yapmıyor. Yinede net bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hasarsızlık bozulmayabilir ancak kayıt gözükür. Ufak miktar hasarlar bozma yapmıyor. Yinede net bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Bahsettiğiniz autoking olayı.
Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Bahsettiğiniz autoking olayı.

Benim kasko da işlem bağımsız 300 tl ye kadar hasarsız lık bozulmuyor.
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Benim kasko da işlem bağımsız 300 tl ye kadar hasarsız lık bozulmuyor.

Autoking merkezlerinde yapılan işlemler. Servistekiler bildiğim kadarıyla kapsam dışı.
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Anten için değer mi ya biz almıştık 10 lira kökü 10 lira da anteniydi topkapıda yazık günah 100 lira da vermeyin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Autoking merkezlerinde yapılan işlemler. Servistekiler bildiğim kadarıyla kapsam dışı.

Bana verilen bilgi böyle. Yanlış bilgi verdiler ozaman olabilir. Yaptırmadım neticede.
Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Bu arada kayıt vs den ziyade, 10-20 liralık bir şey için kasko kullanmaya deymez bence.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hasarsızlık koruma satan şirket sayısı çok azaldı. Bir çok şirkette yoktur.

Rlsk almamak adına cevap gerekirse.

Evet bozar ve işlenir.

Kesin bilgi poliçenizde yazar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Anten için kesinlikle değmez . Hele ki şu aralar uçan sigorta ve kasko fiyatlarını düşündükten sonra böyle küçük bir işlem için hasarsızlık bozmak pek akıllıca olmaz diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Anten için değer mi ya biz almıştık 10 lira kökü 10 lira da anteniydi topkapıda yazık günah 100 lira da vermeyin

Eray Bey keşke dediğiniz gibi olsa ama serviste malesef o şekilde yapıyorlar,antenin dip kısmının sökülmesi için nasıl bir işlem yaptırılır bilmediğim için mesela tavan döşemesi vs sökülecekse sanayide yaptırmak istemedim..

İlgilenen cevap veren tüm arkadaşlarıma abilerime teşekkür ederim oy birliğiyle cepten yaptırılmasına karar verildi :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Eray Bey keşke dediğiniz gibi olsa ama serviste malesef o şekilde yapıyorlar,antenin dip kısmının sökülmesi için nasıl bir işlem yaptırılır bilmediğim için mesela tavan döşemesi vs sökülecekse sanayide yaptırmak istemedim..

İlgilenen cevap veren tüm arkadaşlarıma abilerime teşekkür ederim oy birliğiyle cepten yaptırılmasına karar verildi :)

Tavan döşemesiyle alakası olmuyor.İç aydınlatmanın oradan erişiliyor. Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Tavan lambasını sökerseniz görürsünüz civatayı elinizden gelirse deneyin diye dedim yoksa mecbur yaptıracaksınız
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Tavan döşemesiyle alakası olmuyor.İç aydınlatmanın oradan erişiliyor. Geçmiş olsun.

Tavan lambasını sökerseniz görürsünüz civatayı elinizden gelirse deneyin diye dedim yoksa mecbur yaptıracaksınız

Teşekkürler,tavan lambasının nasıl söküleceğini biliyor musunuz vida yok kontrol kalemi ile zorlasam açılır mı ?

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Teşekkürler,tavan lambasının nasıl söküleceğini biliyor musunuz vida yok kontrol kalemi ile zorlasam açılır mı ?

İnce uçlu bi tornavidayla açabilirsiniz tırnakları var çok zorlamadan deneyin bence
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

İnce uçlu bi tornavidayla açabilirsiniz tırnakları var çok zorlamadan deneyin bence

deneyeceğim teşekkür ederim,tüm ilgilenen arkadaşlara da teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...