İçeriğe Yönlendir

Bebek Kamera Veya Telsiz Sistemi

Okan Tansel

Recommended Posts

Okan Tansel
(düzenlendi)

Merhaba abilerim ,kardeşlerim acilen bana lazım olan Bebek kamera veya telsizi lazım elinde olan ihtiyaç fazlası olan yada tavsiyesi olanlardan bilgi beklemekteyim [emoji6]

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
ali sendur

Merhaba abilerim ,kardeşlerim acilen bana lazım olan Bebek kamera veya telsizi lazım elinde olan ihtiyaç fazlası olan yada tavsiyesi olanlardan bilgi beklemekteyim [emoji6]

Bu ürünü kullanıyoruz, gece görüsü fena degil. Bu ürünü de tavsiye ediyorlar.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Bu ürünü kullanıyoruz, gece görüsü fena degil. Bu ürünü de tavsiye ediyorlar.

kardeşim teşekkürler bilgi için. alım linkleri vere bilirmisin bana

Yorum bağlantısı

Abi bende Weewell marka var. Aşağıdakinin eski modeli. Gayet memnunuz. Karşılıklı konuşmadan gece lambasına, ninnilerden dinlendirici seslere kadar birçok özelliği var. 150 m2 evde, frekans karışması, parazit, çekmemezlik hemen hemen hiç yaşamadık. Gece 10 dan sabah 10 a kadar çalıştığında şarjı 3 güne kadar dayanıyor.

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/weewell-wma420-dijital-bebek-telsizi-300-mt-kap-152515014

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bizde de bu ürün var.. Sıkıntı yaşamadık. Tavsiye ederim uygun fiyatlı iş görür bir ürün.

Ben kameralı olan pahalı ürünleri tavsiye etmiyorum.Çünkü almadan önce eşime sormuştum şimdi çocuk uyandı ağlıyor yada başka bir şey yapıyor sen kameradan izleyecek misin yanına gidecek misin dedim.. Tabii ki de gideceğim dedi. O zaman kameranın ne anlamı var ki :) Telsizden ses duyunca hangi anne olursa olsun koşup yanına gider zaten. Bence kameralı birşey almayın aldırmayın gereksiz para tuzağı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bizde de bu ürün var.. Sıkıntı yaşamadık. Tavsiye ederim uygun fiyatlı iş görür bir ürün.

Ben kameralı olan pahalı ürünleri tavsiye etmiyorum.Çünkü almadan önce eşime sormuştum şimdi çocuk uyandı ağlıyor yada başka bir şey yapıyor sen kameradan izleyecek misin yanına gidecek misin dedim.. Tabii ki de gideceğim dedi. O zaman kameranın ne anlamı var ki :) Telsizden ses duyunca hangi anne olursa olsun koşup yanına gider zaten. Bence kameralı birşey almayın aldırmayın gereksiz para tuzağı..

Aynen,görüntülü sistemler biraz gereksiz geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Abi bende Weewell marka var. Aşağıdakinin eski modeli. Gayet memnunuz. Karşılıklı konuşmadan gece lambasına, ninnilerden dinlendirici seslere kadar birçok özelliği var. 150 m2 evde, frekans karışması, parazit, çekmemezlik hemen hemen hiç yaşamadık. Gece 10 dan sabah 10 a kadar çalıştığında şarjı 3 güne kadar dayanıyor.

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/weewell-wma420-dijital-bebek-telsizi-300-mt-kap-152515014

Varya aynı düşünüyoruz ha bu iki ürünü sepete eklemiştim karasız kaldım hangisi diye  :unsure2: öpüyorum ikinizide  :air_kiss:  :air_kiss:  kocaman

saat 3 kadar formdan çıkmazsa alacam birini ;) 

Yorum bağlantısı

Varya aynı düşünüyoruz ha bu iki ürünü sepete eklemiştim karasız kaldım hangisi diye  :unsure2: öpüyorum ikinizide  :air_kiss:  :air_kiss:  kocaman

saat 3 kadar formdan çıkmazsa alacam birini ;)

Al al düşünme canım benim.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

eveet ban online bir site üzerinden alım yaptım tüm ilgilenen kardeşlerime formdaşlarıma teşekkür ederim konu her türlü müdahaleye açıktır. kapatun daaa  :D  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Arkadaşlar, Allah kısmet ederse bir hafta sonra inşallah bebeğimize kavuşacağız. İhtiyacımız olan malzemeleri tamamladık. Sadece bebek telsizi kaldı. Eğer elinde olupta ihtiyacı olmayan varsa bir çift bebek telsizine ihtiyacımız var. Çalışır durumda, sorunsuz ikinci el bir bebek telsizini fiyatı aşırı olmamak kaydıyla satın alabilirim. Eğer bulamazsam uygun fiyatlı ve kaliteli yeni bir telsiz alacağım. Şimdiden teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şakir Sakızlı

Rabbım hayırlı etsin inşallah... Bizde düşünüyoruz yakın zamandaki daha bir şey yokken bile ciddi bir heyecan katıyor insana :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Allah sağlık sıhhat versin, analı babalı büyütsün.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
Sagol Eraycım, çok bekleyecek durumda değiliz. En fazla 2-3 gün kargo süresi olan bir siteyi tercih etmem gerekiyor.
Yorum bağlantısı
Misafir

Arkadaşlar, Allah kısmet ederse bir hafta sonra inşallah bebeğimize kavuşacağız. İhtiyacımız olan malzemeleri tamamladık. Sadece bebek telsizi kaldı. Eğer elinde olupta ihtiyacı olmayan varsa bir çift bebek telsizine ihtiyacımız var. Çalışır durumda, sorunsuz ikinci el bir bebek telsizini fiyatı aşırı olmamak kaydıyla satın alabilirim. Eğer bulamazsam uygun fiyatlı ve kaliteli yeni bir telsiz alacağım. Şimdiden teşekkürler.

Korhan abim,öncelikle hayırlı olsun.çok sevindim.

Konunuzu uygun başlık ile birleştirdim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Korhan abim,öncelikle hayırlı olsun.çok sevindim.

Konunuzu uygun başlık ile birleştirdim.

Saygılarımla.

Teşekkür ederim Hakancım. Eline sağlık.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...