İçeriğe Yönlendir

Courierin Yetersiz Kısa Ve Uzun Farlari

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Courierimin farlarından hiç ama hiç memnun değilim, kısalar yeterli aydınlatmayı yapmıyor, uzun farlar ise daha da kötü.Garantiyi bozmayacak şekilde bu duruma herhangi bir çözüm bulunabilir mi acaba? Mercek olmadığı icin xenonu hiç düsünmüyorum zaten, halojen farların daha güclüleri varmıdır mesela?
Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Courierimin farlarından hiç ama hiç memnun değilim, kısalar yeterli aydınlatmayı yapmıyor, uzun farlar ise daha da kötü.Garantiyi bozmayacak şekilde bu duruma herhangi bir çözüm bulunabilir mi acaba? Mercek olmadığı icin xenonu hiç düsünmüyorum zaten, halojen farların daha güclüleri varmıdır mesela?

Teşekkür ederim.

Yine Doğuş, Yine Courier,Yine Sorun  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Led ampul veya H7R tipi ampullu xenon veya diamond vision halojen ampul

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

+1

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Osram night breaker halojen kullanabilirsiniz. Kesinlikle daha iyi sonuç alırsınız orjinal alman malı bulursanız da çok daha uzun ömürlü olacaktır...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Far ayarına da baktır bence abi, uzunlar zayıf ama kısaları halojen e göre başarılı bulmuştum ben

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Bizim Halojen farlar için led ampul mü var? İlk defa duydum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Doğuş, far ayarı bozuk olmalı. Bir kaç tane yanımdan gece vakti geçti. Gayet iyi seviyede ışık gücü

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Ben Philips christal vision kullanıyorum çok güzel aydınlatıyor. Tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Osram night breaker halojen kullanabilirsiniz. Kesinlikle daha iyi sonuç alırsınız orjinal alman malı bulursanız da çok daha uzun ömürlü olacaktır...

Hocam aydınlatmasından çok memnun kaldığım bir ampüldü ancak eski connect'imde 10 bin km. sonra patladılar.

Dikkatli kullanmama rağmen (bence) erken biten ömrü olsa da gidip bir takım daha aldım  :D

2. takımda 10bin km. civarı gitti ama yinede tavsiye ederim bende  ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Yine Doğuş, Yine Courier,Yine Sorun  :D

Yine bir couirerimde sorun Dolu Dolu Anadolu programında daha sizlerle birlikteyiz :D 

Xenon mercek olmadığı için fazla yayılıp karşıdan gelenleri rahatsız etmez mi acaba ayrıca aracın garantisi var onu bozar mı?  :unsure2:

Far ayarına da baktır bence abi, uzunlar zayıf ama kısaları halojen e göre başarılı bulmuştum ben

Aydınlatma mesafesi dışında asıl sıkıntı aydınlatma gücünde Ozancım sanki lümen değeri düşük gibi.

Doğuş, far ayarı bozuk olmalı. Bir kaç tane yanımdan gece vakti geçti. Gayet iyi seviyede ışık gücü

Baktırayım abi inşallah öyledir.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Doğuş sen gel benim Getz ile gece bir tur at, sonra arabana bin ve aman allahım bi ne güzel aydınlatma dersin

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Ge nin uygun fiyatlı +%120 modelleri var aldim ama deneyemedim daha. Önceki sene osram nb+ kullandım ışık farkı bariz. 1 sene gidiyor ama ömür kısa.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Led ampül merceksiz farlarda karşı tarafın gözünü alıp ışığı yaydığı için tavsiye edilmiyor..biraz araştırdımda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Led ampül merceksiz farlarda karşı tarafın gözünü alıp ışığı yaydığı için tavsiye edilmiyor..biraz araştırdımda :)

Öyle bir durum var o nedenle xenon takmayı düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir

+1

Bu farlar ve yeni nesil bir çok H4 farda dahil kalite oldukça arttı.Far ayarı kesinlikle çok çok önemli.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...