İçeriğe Yönlendir

1.5 Ecobost Mondeo Hakkında Kullanıcı Yorumları

Berkay Çiftçi

Recommended Posts

Berkay Çiftçi

herkese iyi günler 14 focusun yerinde mondeo düşünüyoruz şuanki araç dizel bezinli mondeo bizi üzer mi yakıt konusunda

Yorum bağlantısı
Ahmet Nalbantoğlu

şu an ki motor?

Dizelmiş şu an kullandıkları araç.

Ben söyleyeyim, beklediğinize bağlı. Dizele kıyasla üzer. Beklentilerinizi kesinlikle karşılamaz.

Yorum bağlantısı
Turhan Onat
(düzenlendi)

1,5 Ecoboost motorun Kuga olanı şehir dışında 7-8 litre şehir içinde 9,5-10,5 lt yakıyor.Pedale yüklenirsen kafadan 1,5 lt daha ilave et. o derece yani.

Mondeo 1-1,5 lt daha az yakar düşüncesiydeyim.

tarihinde Turhan Onat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Yol yapıyorsanız dizelden sonra tüm benzinliler üzecektir. Mondeo ile dizele göre iki kat yakıt gideri olarak düşünebilirsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Orçun İnce

Az önce yazılım yaptırdık bir arkadaşıma, kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Yakıt zaten düşecek çünkü kilo çok ama üst devirlerde de gidişi çok değişti. 193 beygir almışız, bence yeter de artar bile :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

benzinli dizele göre hertürlü üzer . ben tekirdağ şehir içinde benzinli 1.2 clio ile 9.5 litre yakıyordum şuanda fiesta 1.4 tdci ile 6.4 yakıyorum

Yorum bağlantısı
Orçun İnce

Bizimkinin 8.000 kilometre ortalaması 8.9 litreydi.

Uzun yol da var içinde tabii ki..

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Dizel mondeo 8 litre ve üstünde şehir içi yakarken hemen hemen aynı kilodaki ve daha küçük bir motorun az yakmasını beklemek yanlış olur...şehir içi gerçek değer 9 litre ve üstü olacaktır...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Turhan Onat

Az önce yazılım yaptırdık bir arkadaşıma, kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Yakıt zaten düşecek çünkü kilo çok ama üst devirlerde de gidişi çok değişti. 193 beygir almışız, bence yeter de artar bile :)

Hayırlı olsun. Yapılan işlem ve sonuçları kısaca yazabilir misiniz. Bu yazılım Kuga için uygun mudur?

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Bide bir şey soracağım...1,5 motorda 193 beygiri ne yapacaksınız... düzeltme...(demiştim ama araba mondeo değilmiş...)

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Orçun İnce

Hayırlı olsun. Yapılan işlem ve sonuçları kısaca yazabilir misiniz. Bu yazılım Kuga için uygun mudur?

İşlem 1 saat falan sürüyor zaten, işlemi yapan arkadaşlar da http://www.ecufast.com.tr/ecufast-anadolu/ bu arkadaşlar.

Obs soketinden okunabildiği için beyin falan açılmıyor, bizim beklentimiz alt devirde kalınca çok hantallaşıyordu onu gidermekti. Arabanın sahibi çok memnunmuş 'hala geziyorum' diyor :)

Arayacak olursanız Orçun'un arkadaşım deyin, indirim yapacaklardır.

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Ecobost motorun yakıt olarak avantajı yok demekki

Yorum bağlantısı
Berkay Çiftçi

şuan ki focusu iş içinde kullanıyoruz 150-200 km bile yaptığı oluyo günlük ancak iş için başka araç alıp işten eve evden işe kullanmak için modeo düşünüyoruz günlük maximum 30 km yol yapılır

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...