İçeriğe Yönlendir

Facebook Ve Twiter Açılmıyor.

Metin Mankal

Recommended Posts

Metin Mankal

İki gündür bilgisayardan bu iki siteye giremiyorum.Engelleme var desem telefonla girebiliyorum.Dns değiştirdim  yine faydası olmadı.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Bende facebook açılıyor da içerikteki videolar izlenmiyor. Filtre var sanırım.

Yorum bağlantısı
Baran Ekici

Tarayıcı olarak Google Chrome kullanıyorsanız Google Zenmate indirin. Ayrıca ücretsiz VPN programları da mevcut.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Biraz şey var sanki.

Kedidir kedi...

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Misafir

Aşırı yüklenme vardır muhtemelen. Ben zenmate kullanıyorum, sıkıntı yok şimdilik.

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

En son denediğim bir dns ile facebook açıldı ama o kadar.Ne video ne fotoğraflar görünmüyor.En baştaki tek paylaşım açılıyor gerisi yok.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ohh be tek sorun bende değilmiş :D dünden beri Facebook açılmıyor ne telefonda ne pc de. Bende sorun var sanıyordum.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Ohh be tek sorun bende değilmiş :D dünden beri Facebook açılmıyor ne telefonda ne pc de. Bende sorun var sanıyordum.

Bende açılıyoda sanki edge çekiyomuş gibi bi kasmalar bi takım hareketler:)
Yorum bağlantısı
Misafir

Bende açılıyoda sanki edge çekiyomuş gibi bi kasmalar bi takım hareketler:)

Bende de dün açılıyordu fakat sayfa yenileme yapmıyordu. Yani hep aynı haberleri gösteriyordu. Bugün onu bile açmıyor :)
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Bende de dün açılıyordu fakat sayfa yenileme yapmıyordu. Yani hep aynı haberleri gösteriyordu. Bugün onu bile açmıyor :)

Bi ara yine böyle yapmıştı düzeldi
Yorum bağlantısı
Caner AKYOL

ben giriyorum arkadaşlar ama gündemden dolayı ağırlaşma olabilir

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Türkiye geneli sıkıntı var, cihaz ayarlarıyla oynamayınız [emoji2]

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Muhtemelen ankara daki patlamayla alakalı sosyal medya üzerinden herhangi bir provokasyon, eylem benzeri bir şey olmasın diye kısıtlama getirildi. Kitlelerin birbirlerine ulaşıp örgütlenmesine ve hükümet karşıtı bir faaliyet içerisine girmelerine engel olmak için sansür uygulanıyor. Benim şahsi görüşüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Muhtemelen ankara daki patlamayla alakalı sosyal medya üzerinden herhangi bir provokasyon, eylem benzeri bir şey olmasın diye kısıtlama getirildi. Kitlelerin birbirlerine ulaşıp örgütlenmesine ve hükümet karşıtı bir faaliyet içerisine girmelerine engel olmak için sansür uygulanıyor. Benim şahsi görüşüm.

Kesinlikle sebep bu bence de. Yarın düzelir. Şuanda sorun girememe değil, video ve resim görememe.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hangi yöntemle yapıyorlar bunu? Erişimi engellemek değil de yavaşlatma nasıl oluyor? Google için de yavaş diyorlar. Ona da müdahale var? Arayıp haber almasın kimse diye düşünüyorlar kesin...

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Yöntemini bilmiyorum nasıldır ama sebep bu ona eminim. Aynı kısıtlama ve sansür gezi olayları döneminde de uygulanmıştı.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Yöntemini bilmiyorum nasıldır ama sebep bu ona eminim. Aynı kısıtlama ve sansür gezi olayları döneminde de uygulanmıştı.

Bence hep ameriganın oyunları. Ben de eminim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Cihaz ayarlarıyla hiç oynamayın ttnetle görüşmüştüm kendilerindr sıkıntı olmadığını söylediler. Ankarada yaşanan elim ve üzücü olaydan ötürü devlet faillerin yakalanması için sosyal medyaları filtreleme yöntemi ile kişi profilleri taranıyor sorun bu bu tip zamanlarda hep bu sorun oluşuyor çünkü.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...