İçeriğe Yönlendir

Oksijen Sensorunun 1 Karis Ilersindeki Sensor Ne Sensoru

Ugur Yuksel
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Ugur Yuksel

oksijen sensorunun 1 karis ilersindeki sensor hava filteresinden gelen oksijen sensorunun 1 karis ilersinde buyuk hortumun altindaki sensorun gorevi ne bendeki kopmus

Yorum bağlantısı
Misafir

Uğur Bey, fotoğrafı olsa daha sağlıklı yorum yapılabilir kanımca.. Kopmamış da olabilir. Bağlı olmayan bir sensör de olabilir. Sonradan takılan bir parçada olabilir..

Yorum bağlantısı
Ugur Yuksel

Kerem hocam fotosu yokta altta buyuk captaki hava hortumuna giriyo kopmu ama ne ise yariyo bilemedim foto nasil atarim buradan ben yeni uyeyim

content://media/external/file/45059 ornek foto

Kerem hocam ben istanbul gaziosmanpasada oturuyorum mondeodan anlayan bildinin bir arkadas varmi whatsaptan resim atip konusabilcegim

Benim arabada sorun cok cunku

Yorum bağlantısı
Hamdi Gökhan Atasoy

Kerem hocam fotosu yokta altta buyuk captaki hava hortumuna giriyo kopmu ama ne ise yariyo bilemedim foto nasil atarim buradan ben yeni uyeyim

Kerem hocam ben istanbul gaziosmanpasada oturuyorum mondeodan anlayan bildinin bir arkadas varmi whatsaptan resim atip konusabilcegim

daha önce cevaplamıştık forumlarda var havanın basıncını ölçen bir sensör aracın çalışmasını ona göre ayarlıyor yani siz diyelim dağa çıkıyorsunuz ve hava basıncı değişiyor motorun çalışmasını buna göre dengelemeye yarıyor (bana servisin ifadesi bu forumda da paylaşmıştım)

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Misafir

Hoş geldiniz forumumuza Uğur Bey. :flowers: 

Forum mantığı gereği Whatsap ve benzeri platformları kullanmıyoruz genelde. O zaman forumun anlamı kalmaz değil mi? Siz sorunların ve çözümlerinizi burada paylaşın ki, herkes faydalanabilsin.  ;)

Foruma nasıl fotoğraf ekleneceği aşağıda mevcuttur. Kısa bir inceleme sonrası basitçe fotoğraf yükleyebilirsiniz.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/219199-foruma-resimfotoğraf-ekleme/?p=2742829

Yorum bağlantısı
Ugur Yuksel

Hosbulduk kerem hocam haklisiniz herkes bisiler ogrensin derdine care bulsun burdan

Yorum bağlantısı
Ugur Yuksel

Hamdi hocam tesekkur ederim peki bu sensorun tam bir ismi varmi satin alsam pahali bir sensormu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...