İçeriğe Yönlendir

Model Dizel Lokomotif

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu

Doğuş evlimisin?

Şimdiden diyeyim evlenip bu hoby işine devam edersen maketler tek tek kafanda kırılacak haberin ola

Buda iyimiş ama abi benim mesajımda daha net ifadeler var kurtulsan bile tekrar alnının çatından vururum demiş :D Hatta 2 tanede K9 bile alabilirim kapıya :D

sen evlen hele görecem ben seni bu yazıları kayıt ettim ekran görüntüsü aldım.

hele birde çocuk olsun bak bunlara neler oluyor tecrübe ile konuşuyorum. 

en son yaptığım teknenin yelken direklerini kırılmış olarak gördüğümde beynimden vurulmuşa göndüm. 

beyfendi karşıma geçmiş baba böyle daha güzel demez mi :biggrin:  sonra sı mı teknenin üzerindeki boyaları nasıl becermişse askeri kamuflaj gibi olmuştu. sorduğumda söylediği baba sen cımparayı nasıl atıyon oldu :D . tekne şu anda nerede onuda bilmiyorum.  :blush:

ama hevesli benim yapmama izin vermiyor hemen  :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

sen evlen hele görecem ben seni bu yazıları kayıt ettim ekran görüntüsü aldım.

hele birde çocuk olsun bak bunlara neler oluyor tecrübe ile konuşuyorum. 

en son yaptığım teknenin yelken direklerini kırılmış olarak gördüğümde beynimden vurulmuşa göndüm. 

beyfendi karşıma geçmiş baba böyle daha güzel demez mi :biggrin:  sonra sı mı teknenin üzerindeki boyaları nasıl becermişse askeri kamuflaj gibi olmuştu. sorduğumda söylediği baba sen cımparayı nasıl atıyon oldu :D . tekne şu anda nerede onuda bilmiyorum.  :blush:

ama hevesli benim yapmama izin vermiyor hemen  :flowers:

Ekran görüntüsü hukuken delil teşkil etmez dimi abi  :fiuw:  

Ne güzel işte çocuk yeni bir bakış açısı getirmiş yelkenliye iyi yanından baksaydın :D Bu arada sen? Tekne? Yelkenli? Zımpara?  biraz daha açarmısın konuyu abi?   :unsure2:

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Ekran görüntüsü hukuken delil teşkil etmez dimi abi  :fiuw:  

Ne güzel işte çocuk yeni bir bakış açısı getirmiş yelkenliye iyi yanından baksaydın :D Bu arada sen? Tekne? Yelkenli? Zımpara?  biraz daha açarmısın konuyu abi?   :unsure2:

yok hukuken değil gayri hukuki kullanıma açık olacak. 

ben ahşap ile uğraşmaya çalışıyordum. nette  bulduğum projeleri büyültüp küçültüp istediğim gibi ekleme çıkarma yapıp. ahşaptan işleyerek yapıyordum. ama bu aralar maalesef hem vakit bulamıyorum. hemde fatih izin vermiyor. daha çok yaz aylarında evin önünde akşamları yapmaya çalışırım. malum eve ahşap ve türlerinin tozları fazla döküldüğü için yasak

Yorum bağlantısı
Misafir

yok hukuken değil gayri hukuki kullanıma açık olacak. 

ben ahşap ile uğraşmaya çalışıyordum. nette  bulduğum projeleri büyültüp küçültüp istediğim gibi ekleme çıkarma yapıp. ahşaptan işleyerek yapıyordum. ama bu aralar maalesef hem vakit bulamıyorum. hemde fatih izin vermiyor. daha çok yaz aylarında evin önünde akşamları yapmaya çalışırım. malum eve ahşap ve türlerinin tozları fazla döküldüğü için yasak

Asıl maharet ahşap yapmakta bravo abi zor iştir az çok araştırmıştım zamanında, bakarsın ilerde baba oğul beraber tekrar yapmaya başlarsınız.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

Asıl maharet ahşap yapmakta bravo abi zor iştir az çok araştırmıştım zamanında, bakarsın ilerde baba oğul beraber tekrar yapmaya başlarsınız.

yaza başlarız tekrar evin önünde

aslında ben yaparken onunda bir şeyler yapması çok hoşuma gidiyor bir de kırmasa saatlerce uğraştığım gemi kaburgasını kırdığında çok üzülmüştüm.

genelde bu tarz projeleri ufaltarak yapıyorum. motorsuz 

http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=502043#.Vio9fH7hDIU

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

bundan sonra bir tane avize yapmayı planlıyorum ancak güzel bir uçak modeli bulmam lazım projeleri ile birlikte helikopterde olabilir

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

bundan sonra bir tane avize yapmayı planlıyorum ancak güzel bir uçak modeli bulmam lazım projeleri ile birlikte helikopterde olabilir

Geçen bizim plastik modelciler grubunda birisi tahta helikopter modeli paylaşmıştı satılıyor sanırım abi, bende de rahmetli dedemin ıhlamur ağacını oyarak yaptığı bir tane yelkenli tekne modeli var abi ancak artık yapışkanları falan açılmaya başladı, yelkenlerinin elden geçmesi lazım, varmı bildiğin restore edebilecek bir yer yada birisi? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Geçen bizim plastik modelciler grubunda birisi tahta helikopter modeli paylaşmıştı satılıyor sanırım abi, bende de rahmetli dedemin ıhlamur ağacını oyarak yaptığı bir tane yelkenli tekne modeli var abi ancak artık yapışkanları falan açılmaya başladı, yelkenlerinin elden geçmesi lazım, varmı bildiğin restore edebilecek bir yer yada birisi? 

yok maalesef tanıdık ben kendi çapımda yapıyorum forumlara filanda üye değilim.

helikopter için link varmı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...