İçeriğe Yönlendir

Sakarya Daki Arkadaşlar Yardımınıza Ihtiyacım Var...

Uğur Köker

Recommended Posts

Uğur Köker

arkadaşlar merhabalar,nasipse sakaryadan araç alacam bu hafta ,aracı ekspertiz yapacak tek resmi rapor veren bir yer var dediler;otorapor diye bir firmaymış.bu firmayı biliyormusunuz?önerirmisiniz?teşekkürler

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Bende tek yer olduğunu duymuştum. Ekspertiz yapan sanayide bir kaç yer olabilir ama bu garantili dedikleri cinsten bir yer sanırım. Ben uzun süre arastirdiktan sonra sakaryadan almamaya karar verdim :) umarim gonlunuze gore olur

Yorum bağlantısı
Uğur Köker
(düzenlendi)

Bende tek yer olduğunu duymuştum. Ekspertiz yapan sanayide bir kaç yer olabilir ama bu garantili dedikleri cinsten bir yer sanırım. Ben uzun süre arastirdiktan sonra sakaryadan almamaya karar verdim :) umarim gonlunuze gore olur

maalesef sakarya da bir sıkıntı olacak ki az önce benim de iptal oldu  :( sigortacım sorguladı araç firma üzerine çıktı,gerçi firma sahibinin aracıymış kendi kullanmış falan dendi ama firma olunca ne bilim işte  içime sinmedi ve bende almaktan vazgeçtim  :(

tarihinde Uğur Köker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

maalesef sakarya da bir sıkıntı olacak ki az önce benim de iptal oldu :( sigortacım sorguladı araç firma üzerine çıktı,benim içime sinmedi ve bende almaktan vazgeçtim :(

Hayirlisi olsun. Bende 2-3 araca bakmistim. Sahiplerini gozum tutmayinca ankaraya kadar gittim ordan aldim :) bu isler aceleye gelmez icinize yatan araci insallah bulursunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Sakarya'da tıpkı g.antep gibi çok işinin ehli ustalarla dolu ve ciddi anlamda pert,ortadan kaynaklı şase,airback düzeltmelerinin yapıldığı bir yer.Ayrıca bahsettiğiniz eksper firması yanlış bilmiyorsam bir ara baya bir araştırmıştım yüksek fiyatlara araca bakıyorlar. Geçen sene 250-300 TL civarı bir fiyat biciyorlardi. İzmitte en baba yerde "halk tabiriyle" 100 tl'yi geçmiyor..

Yorum bağlantısı
Uğur Köker

Sakarya'da tıpkı g.antep gibi çok işinin ehli ustalarla dolu ve ciddi anlamda pert,ortadan kaynaklı şase,airback düzeltmelerinin yapıldığı bir yer.Ayrıca bahsettiğiniz eksper firması yanlış

bilmiyorsam bir ara baya bir araştırmıştım yüksek fiyatlara araca bakıyorlar. Geçen sene 250-300 TL civarı bir fiyat biciyorlardi. İzmitte en baba yerde "halk tabiriyle" 100 tl'yi geçmiyor..

Cok haklisiniz,banada 375 fiyat verdiler,neyseki gerek kalmadi aractan vazgectim
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Sakarya konusunda Alper e katılıyorum. Pert toplaması yapan çok yer var. İstanbul dan bike çok araba gidiyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Pulat

Şu yorumlara bakınca memleketimden soğudum bizim Sakarya bu kadar kötü namlı bu konuda neyse umarım herkesin gönlüne göre olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...