İçeriğe Yönlendir

Maytap: Ford Fiesta Red

Kubilay Evis

Recommended Posts

Kubilay Evis

5 Ekim sabahıydı. Maslak sanayide Castrol Ford Team Garajı'na bu bebeği test için teslim almaya gittim. Garaj biraz ışıksız arka çıkış kapısında araba temizlikte, teslimat için hazırlanıyor dendi. Kıbrıs Rallisi için garaj yoğun çalışıyor, herkes bir koşuşturmaca da... Fiesta S2000'in body parçaları kargodan geldi ve bende o parçaladı inceliyorum derken gözüme kıpkırmızı elbisesiyle Claudia Schiffer'ı görür gibi oldum ancak gözlerimin kamaşması geçince Fiesta Red olduğunun farkına vardım ve ilk görüşte aşka inanmaya başladım. Dış çekimler için İstanbul Park pistinin olduğu Akfırat tarafına geçmiştim, ekibi toplayıp. O günün hiç bitmesini istemedim.

Her neyse efeniiimm testi buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Jantlar çok yakışmış.

Arkadaş için sorduk servise orijinal parça olsun diye; 2700 küsür TL + KDV dediler. Hayırlı işler deyip çıktık :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Arkadaş için sorduk servise orijinal parça olsun diye; 2700 küsür TL + KDV dediler. Hayırlı işler deyip çıktık :)

:shok:  Hay maşallah.

Yorum bağlantısı
Misafir

14:30 dan sonra bayağı heyecan yaptım ben bile :D Anladığım kadarıyla arabanın tek eksiği fren sistemi. Şu delikli kocaman disklerden ve kocaman balatalı fren sisteminden lazım buna :)

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Bende baya bi performans testi yapılacak sandım.

Bizim çektiklerimiz vardı ama onlar koyulmadı teste.

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

performansa göre... rakam pahalı. az görürüz yollarda

Oldukça pahalı. Yani o paralara çok çok daha güzel araçlar var ne yazıkki...

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu yavrunun panpalarla olanı daha iyi Sinan reyiz belinden su aldı makinenin :D herşey çok güzel ancak fiyat bitiriyor işi

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer
(düzenlendi)

Test güzel olmuş elinize sağlık fakat arabanın fiyatı şaka gibi... :)

tarihinde Sertaç Karginer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
İbrahim Levent Duyal

Selamlar güzel insanlar, sizden bu araba konusunda acil yorum beklemekteyim. Yalova bayiinin elinde 2015 fiesta red kalmış ve bir ford otosan çalışanı olduğum için plaka bandrol ruhsat dahil 47.500 gibi inanılmaz uygun bir fiyata kadar indiler. Ben de hemen deliler gibi arabayı araştırmaya çalışıyorum. İzlediğim test sürüşü tanıtım videolarından en detaylısı bu gibi geldi ve burda bahsedilen fren ve şanzıman (birinci vitese geçerken çıkan korkunç ses) konuları beni korkuttu. Başlıca sorunlarımdan biride arabanın hiç bir yerde donanım tablosunu bulamadım, yokuş kalkış desteği varmı?(bu soru benim için önemli) fiyat teklifini ailem servisteyken onlara yaptıkları için daha binme fırsatıda bulmadım, arabaya bakmaya gidene kadar ne kadar bilgi toplarsam benim için kar:)

şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

Bekarsanız hemen alın

tarihinde Evren Erakçora tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...