İçeriğe Yönlendir

Focus Ii 1.6 Ghia Tekno Paket.

Gökhan Albayrak

Recommended Posts

Gökhan Albayrak

Merhaba,

Yakın arkadaşım ilan linkindeki aracı alma niyetinde. Bu araç hakkında bilgisi olan varmı? Expertise yaptırabileceğimiz kaliteli bir yer tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Tekno Paket özellikleri nelerdir iyice açıklayabilirmisiniz? ESP var mı acaba?

Yarın Ankara 'ya araca bakmaya, uyarsa da satın almaya gidecekler. Biraz acelesi olan bir konu. Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Hocam forumda aynı aracın dizeli var yeni ilan açmış arkadaş . Hem dizel hem daha ucuz

Yorum bağlantısı

Tekno pakette mercekli adaptif var var. Ön cam ısıtmalı ve güneş yansıtmalı oluyor. Araç tekno paket. Ancak ESP yok. Lpg göstergesinin olduğu bölümde olması gerekiyor düğmesinin. Aracın arka kapı döşemeleri ile koltuklarının arasındaki fark aracın güzelce temizlendiğini gösteriyor. 

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli
(düzenlendi)

Valla Gökhan hoca daha focus 1 den 2 ye çıkamadım.Çıktığımda bilgi veririm diyecem senin arkadaş çoktaaan almış olur arabayı :) Neyse Allah hayırlısını versin...

tarihinde Ahmet Kaleli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Arkadaş benzin+lpg istiyor. Kars 'da kullanacak, soğuklarda donar korkusu var. Km takıntılı da, yoksa site içindeki de güzel araç. 

Tekno pakette mercekli adaptif var var. Ön cam ısıtmalı ve güneş yansıtmalı oluyor. Araç tekno paket. Ancak ESP yok. Lpg göstergesinin olduğu bölümde olması gerekiyor düğmesinin. Aracın arka kapı döşemeleri ile koltuklarının arasındaki fark aracın güzelce temizlendiğini gösteriyor. 

Saygılarımla.

LPG göstergesinin orada 2 adet tuş var. Biri arka cam rezistansı peki diğeri ne acaba? İkinci el araç temizlenmiş olması da iyi diye düşünüyorum. Leke yanık gibi birşey olmasın kafi. 

Valla Gökhan hoca daha focus 1 den 2 ye çıkamadım.Çıktığımda bilgi veririm diyecem senin arkadaş çoktaaan almış olur arabayı :) Neyse Allah hayırlısını versin...

Daha iyileri hepimizin olur inşallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Saygılarımla.

+ Bluetooth oluyor galiba Abi.. 

...

LPG göstergesinin orada 2 adet tuş var. Biri arka cam rezistansı peki diğeri ne acaba? İkinci el araç temizlenmiş olması da iyi diye düşünüyorum. Leke yanık gibi birşey olmasın kafi. 

..

Diğer tuş, ön cam ısıtma için.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

ESP neden konmaz anlamıyorum. Dolu araba sonuçta, ah şu ford :D

Yorum bağlantısı

Gökhan Bey temiz olmasına kimsenin itirazı olmaz, kimse pis binmek istemez. Demek istediğim uzak yoldan geliyor alacak kişi. 3 kasım 2015'te el değiştirmiş. güzelce aklanıp paklanmış araca denk gelmesin. Aracın km'sine göre  temiz de kullanılmış diyerek gelip hayal kırıklığı yaşanmasın. Diğer hususu zaten Kerem açıklamış. Ön cam rezistans tuşu. 

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Gökhan Bey temiz olmasına kimsenin itirazı olmaz, kimse pis binmek istemez. Demek istediğim uzak yoldan geliyor alacak kişi. 3 kasım 2015'te el değiştirmiş. güzelce aklanıp paklanmış araca denk gelmesin. Aracın km'sine göre  temiz de kullanılmış diyerek gelip hayal kırıklığı yaşanmasın. Diğer hususu zaten Kerem açıklamış. Ön cam rezistans tuşu. 

Saygılarımla.

Araç işi bu biraz da şans. Haklısınız.

Yorum bağlantısı

Saygılarımla.

Bir de ek bilgi vereyim; aracı şu anda satan kişi <Serdar Ağanak. Aracın 2010'da plakasını değiştiren ve kullanan kişi Ergülü Ağanak. 2010'da aracı satmış, arada iki kişi daha kullanmış. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Şu an galeride araç muhtemeldir ki 2010 dan önce de el değiştirmiştir. Hasar olarak birşey görebildiniz mi?

Artık araca bakacaklar. Motor mekanik düzgün çıkarsa alınır. Sizi de yoruyorum kusura bakmayın.

Yorum bağlantısı

Şu an galeride araç muhtemeldir ki 2010 dan önce de el değiştirmiştir. Hasar olarak birşey görebildiniz mi?

Artık araca bakacaklar. Motor mekanik düzgün çıkarsa alınır. Sizi de yoruyorum kusura bakmayın.

Plakadan sadece 2 kasko poliçesi çıkıyor. Onlarda birşey yok ama bu tabi veri olamaz. Forum aracımız hb olması dışında çok daha uygun gibi.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş

Benim aracım dizel tekno paket olarak geçiyor. Aşağıdaki özellikleri mevcut hocam.

Artı olarak ;

1- ESP

2- Ön Cam Rezidans

3- Arka Cam Rezidans

4- Adaptif Far

5- Bluetooth

Yorum bağlantısı

Arkadaş benzin+lpg istiyor. Kars 'da kullanacak, soğuklarda donar korkusu var. Km takıntılı da, yoksa site içindeki de güzel araç. 

Ben olsam aldırırdım.

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Dediğim gibi dizel istemiyor.

Gökhan bey bu kasalarda ankaralı bir kişi olarak çok şahit oldum kilometrelerinde çok sıkıntı çıkıyor iyice baktırın. Araç al satcı aracına benziyor.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Arkadaşlar araç km düşürülmüş. Ankara yollarına düşmeden ortaya çıkmıştır. Ucuz atlatıldı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Arkadaşlar araç km düşürülmüş. Ankara yollarına düşmeden ortaya çıkmıştır. Ucuz atlatıldı.

:)

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Km düşürüldüğünü sadece servis kayıtlarından mı anlayabiliyoruz?

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

5664 SMS sonucunda muayene girişlerinde yazan km değerleri 2010 da düşürüldüğünü gösteriyor. 2010 da 100 bin km, sonrasında sırasıyla 62-90 gibiydi tam hatırlamıyorum. Sonuç, dolandırıcı şahıslar. Telefonda da "İstanbul Beyefendisi" ....  

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Desene göz göre göre yapıyorlar bu işi.Nerden geliyor bu cesaret anlamadım.Bunu düşünemiyorlar mı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...