İçeriğe Yönlendir

Blazer Mavi Focus

Berkcan Ergen

Recommended Posts

Berkcan Ergen

Iyi günler bi tane eski girişli blazer mavi ford focus var 1.6 trend x 2015 model 2 bin aşağıda fiyat verildi. Acaba bu renk nasıldır? Fazla satılan bir renk değil sorun yaşar mıyım sonrasında ?

Yorum bağlantısı
Berkcan Ergen

Aynen neden sorun olsun?

Satışta falan sorun olur diye yazdım öyle.

Renk ile neden sorun yaşansın ki,temizse her türlü alırım.

Araç sıfır.
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

o mavi iyi bir renk bazı araçlarda cuk diye durur bence  eğer araca bakarsanız yıkaması boya koruması hem alımlı hemde satarken artı sağlar bence

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Berkcan Ergen

o mavi iyi bir renk bazı araçlarda cuk diye durur bence eğer araca bakarsanız yıkaması boya koruması hem alımlı hemde satarken artı sağlar bence

Teşekkür ederim Okan Abi senin courier ne renkti ne maviydi ?
Yorum bağlantısı
Berkcan Ergen

Sorun olmaz alabilirsin

54.500 tl fiyat aldım 1.6 trend x için blazer mavi.
Yorum bağlantısı
Semih Güney

Maviye alerjiniz yoksa alınır niye alınmasın,heleki uygun fiyatlıysa.  :)

Bizim piyasayıda anlamıyorum tutulmuş bir beyaz-gri sevdası diğerleri araba değil sankide 2. elde fiyatları düşer,alıcısı azalır.. Alın kardeşim alın mavide alınsın,kırmızıda alınsın hatta sarıyla turuncu,yeşille kahverengide alınsın. Trafikte midem bulanıyor artık her yerde aynı tip arabaları görmekten, bazen böyle şeker kırmızı v.s renginde Focus'lar görüyorumda gözüm gönlüm açılıyor resmen. 

Biz alırken şartları sınırlarına kadar zorladığımız için 2bin daha verip alamadık şeker kırmızıyı ama bir daha imkan olurda araba alırsam kesinlikle kırmızı yada mavi tonlarında olacak :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Teşekkür ederim Okan Abi senin courier ne renkti ne maviydi ?

lansman rengi derin maviydi senin dedin rengin bir ton açı lakin blazer güzel bence dedim gibi iyi bir boya koruma ışıl ışıl gözünü alamazsın araçtan mis mis  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Focus 2.5 aynı renk var bende. Dediginiz gibi çok olan bir renk degil ama cila atılınca çok güzel duruyor bence :)

Ayrıca sultanbeyli de aynı renk kasa focus 2.5 denk geldi bugün ilk defa benm araçtan başka blazer mavi gördüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...