İçeriğe Yönlendir

2012 Superb Elegance Fiyati

Ali Uymaz

Recommended Posts

Ali Uymaz

Iyi akşamlar değerli forumdaslarim arkadasima özelliklerini saydığım araci almayi düşünüyoruz fiati hakkinda fikri olan var mi 2012 model superb elegance 130000 de sag arka panelde a4 kagidi kadar boya var acaba ne kadar eder Teşekkürler

Yorum bağlantısı

2011 model 1,6 tdi 44 binde boya hata olmayan elegance prestij paket modelini 68500 e aldık iş yerinden bi arkadaşımıza.

2012 model 2,0 tdi 100 binde otomaik elegance prestij paket modelini de 80000 bin tl ye aldık o da iş yerinden bir başka arkadaşımız.

belki bilgi amaçlı olur, sizin için.

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Teşekkürler 65500 e anlasmislar sanırım biraz pahalı olmus cok teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Iyi akşamlar değerli forumdaslarim arkadasima özelliklerini saydığım araci almayi düşünüyoruz fiati hakkinda fikri olan var mi 2012 model superb elegance 130000 de sag arka panelde a4 kagidi kadar boya var acaba ne kadar eder Teşekkürler

Araba dizel mi benzinli mi?

Benzinli ise aşırı pahalı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-degisensiz-boyasiz-servis-bakimli-superb-elegance-242618186/detay

Hasar kaydını bilmemekle beraber.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-temiz-garaj-arabasi-plus-full-plusfull-plusservis-bakimli-plusson-fiyat-240873932/detay

örnek olabilir.

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
Turkay Enez

Teşekkürler 65500 e anlasmislar sanırım biraz pahalı olmus cok teşekkür ederim

2. el 130 bindeki dizel araca o parayı vermek yerine, sıfır baz versiyonu (yeni kasa) 1.4 TSİ Active donanımı düşünülebilir. Liste fiyatı 71600 lira. 69 a kadar düşürülebilir...

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

fiyat ne pahalı ne uygun ortalarda hayırlı olsun şimdiden çok kral arabadır geçenlerde afyona gittim süperb ile 160-170 den aşağı düşmedim araba hiç yormadı beni sadece yol sesini biraz fazla alıyor içeri benim caddy daha az yol sesi alıyor belki lastiklerdende kaynaklanıyor olabilir

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

2. el 130 bindeki dizel araca o parayı vermek yerine, sıfır baz versiyonu (yeni kasa) 1.4 TSİ Active donanımı düşünülebilir. Liste fiyatı 71600 lira. 69 a kadar düşürülebilir...

Banada fazla geldi bende bi fikir olsun diye foruma yazdım söyledikleriniz gayet mantikli hayirlisi diyelim Teşekkürler:-)

fiyat ne pahalı ne uygun ortalarda hayırlı olsun şimdiden çok kral arabadır geçenlerde afyona gittim süperb ile 160-170 den aşağı düşmedim araba hiç yormadı beni sadece yol sesini biraz fazla alıyor içeri benim caddy daha az yol sesi alıyor belki lastiklerdende kaynaklanıyor olabilir

Üstteki fiyatları gorunce bana biraz yüksek geldi ama konfor konusunda ismi gibi super diyorlar :-) daha binmek nasip olmadı hayırlısi bakalim :-) teşekkürler :-)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...