İçeriğe Yönlendir

İnsignia Hak.

Mükremin Aktuğ

Recommended Posts

Mükremin Aktuğ

Arkadaşlar merhabalar.

AS 958 imi satım.Artık sınıf yükseltmek istiyorum kısmet olursa malum sitedeki 245857050 ilan nolu aracı almayı planlıyorum.

Ankarada aracı gösterebileceğim usta servis vs tavsiyelerinde bulunursanız sevinirim.

Teşekkürler,iyi akşamlar...

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

insignia lpg de pek randıman vermiyor.Açıkcası ben lpgli bir insignia 2.el almam.genellikle sübap sıkıntısı ile başlayıp insanı çileden çıkartacak düzeyde sorunlar açabiliyor.

Lpg dışında araç gayet iyi ve alınabilir duruyor.Özellikle flexride olması çok güzel ben tekrar insignia alacak olsam kesinlikle flexride paketsiz almam.Performans olarak süper bir araç.Keyifle binebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

4 insignia değiştirmiş biri olarak ben de lpg li bir insigniadan kesinlikle uzak durun derim. Yakıtı çok afaki değil lpg düşünürseniz 1.4 t uyumludur yada fabrikasyon lpg li olanları mevcut. Onun dışında kesinlikle keyifli ve konforlu bir araç.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Çelik subap takılıp takılmadığına bakmalı ona göre almalı yoksa lpg sıkıntıları biraz maliyetli oluyor.Bu arada ilan no da hiçbir araç çıkmıyor.Ben 1.4 T olanları önermem piston kolları çok zayıf sıkıntı olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çelik subap takılıp takılmadığına bakmalı ona göre almalı yoksa lpg sıkıntıları biraz maliyetli oluyor.Bu arada ilan no da hiçbir araç çıkmıyor.Ben 1.4 T olanları önermem piston kolları çok zayıf sıkıntı olabiliyor.

Subap zor değil 1500-2000 en fazla.
Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Anlatmak istediğim sadece subap değil abi,akabinde yaratacağı çeşitli sıkıntılar. Yapılmışı bulunabilirken neden yapılmamış sürpriz bir araç alınsın ki..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...