İçeriğe Yönlendir

Connect Geç Çalışma & Akü

Erkan Tekin

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Degil mi dogru dusunuyorum.

Ben zaten garantinin garantisi oyle bir kasko yaptiriyorum ki[emoji23][emoji23][emoji23] Hasarsizlik koruma bile ekletiyorum ve isime yaradi gecen yil. Derecem de iyi bu yil nerdeyse trafik sigortasiyla az farka yaptirdim.

Hımm. Anadolu mu ?

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Hımm. Anadolu mu ?

Aynen, aldigimdan beri ne kasko ne sigorta baska firma olmadi, ikisi de sadece Anadolu ve memnun kaldim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aynen, aldigimdan beri ne kasko ne sigorta baska firma olmadi, ikisi de sadece Anadolu ve memnun kaldim.

İlk beşten şaşmayacaksın... 

İlk tercih de adı A ile başlayanlar olmalı :)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

İlk beşten şaşmayacaksın...

İlk tercih de adı A ile başlayanlar olmalı :)

Dogru yolda olmama sevindim [emoji5]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Arkadaşlar Merhaba.
1 haftadır beni ve forum da ki abilerimi oyalayan konuya biraz olsun açıklık getireyim..
Aracım malum tekliyor duman yapıyordu ve en sonunda çalışmadı.
Aracımı bu sabah Lassa'nın verdiği hizmet ile çektirdik.
Enjektör falan derken Y.serviste ki abimin tavsiyesi ile Şaşmaz Oto sn.' de özel bir servise gittim.
Onlarda enjektörlerin bakım vaktinin geldiğini söyleselerde mazot filtresini değiştirince araç düzeldi şu anda çalışıyor.
Fakat enjektörlerin bakılması gerektiğini söylediler. Temizlik yada ufak bi tamir vs.
Filtre değiştikten sonra şaşmazdan aldıgım Würth marka enjektör temizleyiciyi depoya atıp fulledik. 
1 hafta 10 gün falan kullanıp enjektöler için yeniden sanayi yollarına düşecez :D
Bu süreç içerisinde foruma verdiğim rahatsızlıktan dolayı özürdilerim.. Herkese iyi forumlar.

pBLLVz.jpg

Yorum bağlantısı

O zaman gözünüz aydın diyelim :) Geçmiş olsun tekrar.

Mazot filtresi kaç bin km dir değişmiyordu peki?

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Geçmiş olsun, enson ne zaman mazot filtresi değişmişti ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Gecmis olsun:) Boylece Lassa yol yardimin da calistigini gormus olduk :)

Geçmiş olsun, enson ne zaman mazot filtresi değişmişti ? 

Bununla geçmiş olsun kardeş.

O zaman gözünüz aydın diyelim :) Geçmiş olsun tekrar.

Mazot filtresi kaç bin km dir değişmiyordu peki?

Teşekkür ederim saolun :) 

Her bakımında standart olarak yağ ve filtrelerin hepsi değişiyor.. 10 bin de 1. Mazot filtresi değişeli 9bin oldu :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Erkan bey geçmiş olsun.

Aynı konu için bir çok kez konu açmışsınız, hepsini birleştirdim.

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Erkan bey geçmiş olsun.

Aynı konu için bir çok kez konu açmışsınız, hepsini birleştirdim.

Abi çok özürdilerim Teşekkür ederim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Erkan Tekin

Arkadaşlar Özür dileyerek yine aynı sorunla karşınızdayım.

Bilindiği üzre 2003 90ps Connect kullanıyorum ve 2,5 aydır tekleme yapıyor diye başınızı ağrıttım.. umarım son konu olur.
Her şeyi yapmamıza rağmen sorun çözülmedi ve tekleme devam ediyor. Alanı daraltmak lazım diye düşünüyorum..

Pompa - enjektör - egr - Filtre ( 4 ) - turbo falan defalarca bakıldı ve elden geçmesine rağmen değişen bişi yok. 3 defa delphı filtre son olarak da orjinal filtre takmama rağmen kısa süre sonra yeniden tekleme yapmaya başladı.. Aklınıza gelebilecek sorun cıkarabilecek başka parça olabilir mi ?
Lamda sensörü diye bişi buldum araştırırken bizim araçta da var mı sorun çıkarma olasılığı nedir ? 
Başka bi pompacıya gittiğimde enjektörleri tanıtmamış mı dedi bişi dedi unuttum enjektörlere bişi yüklenecek dedi bu konuda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ? :soshelp: 

Bu lanet olası sorun yüzünden baba ile ara bozulcak yada en son çare yakıcam arabayı..   :vurduvara:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Erkan bey, aynı sorun için yine farklı konu açmışsınız. Lütfen tek konudan devam ediniz.

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Erkan bey, aynı sorun için yine farklı konu açmışsınız. Lütfen tek konudan devam ediniz.

konuya dönen olmayınca öyle düşünmüştüm çok pardon.. 

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Enjektorleri pc bağlayıp kodlananacak Enjektorleri üzerinde seri no var

teklemeye bu neden olur mu peki ? 

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Adem Akgül
(düzenlendi)

herkese merhabalar arkadaşlar 2006 ford connect aldım 124 binde aracım sabahları geç alıyordu 4-5 basmada ıstıcı lar 4 birden patlamış bende deyişdirdim.

Bazen yinede 3-4 basmada alıyor tekrar kontraol edildi ısıtma bujileri saglam.

Buna rağmen sabahları sorun oluyor çalışdıktan sonra hiç bir sorun yok.

Stop edip marşa bastığım da bir sorun olmadan çalışıyor. bu sorun hakkında detaylı bilgi ve veya yölendiren arkadaşlara şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım 

tarihinde Adem Akgül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...