İçeriğe Yönlendir

2001 Mondeo Trend Stop Lambasi

Ugur seker

Recommended Posts

Ugur seker

Arkadaslar merhaba, ben de araci yeni aldim yarin satisi alacagim. 10 gundur bende simdiden icim isindi. Size bir aorum olacak, arka stoplari ghia modelinde olanlarla degistirmek istiyorum. Yandan bakınca icerden krom seritleri gozukenlerle. Uyum sorunu var mi bilginiz dahilinde mi?

Yorum bağlantısı

sıkıntı olmaz iki tanesi yaklaşık 300 tl alıp uygulayabilirsiniz. durumlar düzelsin ben de yapacağım.güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ugur seker

sıkıntı olmaz iki tanesi yaklaşık 300 tl alıp uygulayabilirsiniz. durumlar düzelsin ben de yapacağım.güle güle kullanın.

Sagolun tesekkur ederim. Peki sadece camlari degistirsem duylar ayni kalsa olur mu?#duysuz fiyat daha makul
Yorum bağlantısı
Kadir Şekerli

Arkadaslar merhaba, ben de araci yeni aldim yarin satisi alacagim. 10 gundur bende simdiden icim isindi. Size bir aorum olacak, arka stoplari ghia modelinde olanlarla degistirmek istiyorum. Yandan bakınca icerden krom seritleri gozukenlerle. Uyum sorunu var mi bilginiz dahilinde mi?

öncelikle hayırlı olsun anladıgım kadarıyla sen aracı makyajlamayı planlıyorsun bu ısler stopla baslar tamponla devam eder krom panjurla ılerler sonra arka tampon reflektorlu karlıkla surer gıder .guzelde olur hanı sahsım adına soyluyor bunların hpsını yaptım.makyaj cok hos oluyor tavsıyem cam sıyırıcı fıtıllerın uzerıne kesınlıkle krom cıtaları al tak yaklasık 50 tl.on tampon ucgen sıslı olan 175 tl krom nıkelaj  ve panjur takım olarak 200 250 tl on sısler 180 tl ( adet) arka tampon 230 tl ghia x karlıgı 300 tl yan masbel 250 tl arka stoplar tanesı 135 tl (yardımcı olammaı ıstersen ınternet adresını verebılırım).maddı olarak sorunun yoksa yapmanı tavsıye ederım.ama kesınlıkle on far ampullerını led ampullerle degıstır :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Şekerli

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-ford-mondeo-arka-sag-sol-stop-orjinal-255288869/detay

bu ılanı bır ıncele dostum bosuna para verme yan sanayı urunr orjınal satıcının soylemesıne gore fıyat cok uygun...

Yorum bağlantısı

öncelikle hayırlı olsun anladıgım kadarıyla sen aracı makyajlamayı planlıyorsun bu ısler stopla baslar tamponla devam eder krom panjurla ılerler sonra arka tampon reflektorlu karlıkla surer gıder .guzelde olur hanı sahsım adına soyluyor bunların hpsını yaptım.makyaj cok hos oluyor tavsıyem cam sıyırıcı fıtıllerın uzerıne kesınlıkle krom cıtaları al tak yaklasık 50 tl.on tampon ucgen sıslı olan 175 tl krom nıkelaj  ve panjur takım olarak 200 250 tl on sısler 180 tl ( adet) arka tampon 230 tl ghia x karlıgı 300 tl yan masbel 250 tl arka stoplar tanesı 135 tl (yardımcı olammaı ıstersen ınternet adresını verebılırım).maddı olarak sorunun yoksa yapmanı tavsıye ederım.ama kesınlıkle on far ampullerını led ampullerle degıstır :)

Doğan görünümlü şahin gibi oldu :D

Biraz makyaj iyidir. ;)

Yorum bağlantısı
Ugur seker

öncelikle hayırlı olsun anladıgım kadarıyla sen aracı makyajlamayı planlıyorsun bu ısler stopla baslar tamponla devam eder krom panjurla ılerler sonra arka tampon reflektorlu karlıkla surer gıder .guzelde olur hanı sahsım adına soyluyor bunların hpsını yaptım.makyaj cok hos oluyor tavsıyem cam sıyırıcı fıtıllerın uzerıne kesınlıkle krom cıtaları al tak yaklasık 50 tl.on tampon ucgen sıslı olan 175 tl krom nıkelaj ve panjur takım olarak 200 250 tl on sısler 180 tl ( adet) arka tampon 230 tl ghia x karlıgı 300 tl yan masbel 250 tl arka stoplar tanesı 135 tl (yardımcı olammaı ıstersen ınternet adresını verebılırım).maddı olarak sorunun yoksa yapmanı tavsıye ederım.ama kesınlıkle on far ampullerını led ampullerle degıstır :)

Bunlarin çoğu aklimda olan şeyler aracin suan bi radyatör su eksiltme sorunu var onu halledelim baslayacagim havalarin duzelmesini bekliyorum. Krom cam citalarini 90 tl diye duydum ucuz varsa iletebilirsiniz. Bi fe farlar. ben hic bsey görmüyorum gece led ampul olayi ne kadar saglikli ve kaca mal olur acaba? suan oncelik cam filmi, ruzgarlik,krom cam citasi ve stoplar gerisi para buldukca diyelim [emoji2]

O alındı [emoji4][emoji4]

Evet ona yetisemedim isten izin alamadim goz gore gore gitti
Yorum bağlantısı
Kadir Şekerli

Bunlarin çoğu aklimda olan şeyler aracin suan bi radyatör su eksiltme sorunu var onu halledelim baslayacagim havalarin duzelmesini bekliyorum. Krom cam citalarini 90 tl diye duydum ucuz varsa iletebilirsiniz. Bi fe farlar. ben hic bsey görmüyorum gece led ampul olayi ne kadar saglikli ve kaca mal olur acaba? suan oncelik cam filmi, ruzgarlik,krom cam citasi ve stoplar gerisi para buldukca diyelim [emoji2]

Evet ona yetisemedim isten izin alamadim goz gore gore gitti

ugur bana telefonda ulasabılırsen bır cok parcada yardımcı olamya calısırım arastıra arastıra artık nerde ne ucuz az bucuk ogrendım..ozelden mesaj atıyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...