İçeriğe Yönlendir

Mete Yarar Şahit Olun Belgeseli

Misafir

Recommended Posts

Meter Yarar'ın sunduğu Güneydoğu'da polisimizin yaşadığı zorlukları ve her an karşı karşıya kaldıkları tehlikeleri anlatan bir belgesel serisi, ben çok beğendim hazırlayanların ellerine sağlık. Şuana kadar sanırım 5 bölüm çekilmiş.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Herkes diyor ki " orada çatışma var" hayır orada çatışma yok, orada savaş var...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

valla bütün bölümleri izledim. resmen savaş var.kesin bir çözüm bulunarak terörist unsurlar temizlenmeli.

Yorum bağlantısı
Sevgin Yılmaz
(düzenlendi)

Bütün bölümlerini izledim. Bir bölümde Suriye ile bizim yerleşim yerini sınır ayırıyor ve bir birlerine çok yakınlar. Olması gereken tüm tantana Suriye tarafında olması gerekirken oradan tek bir silah sesinin bile gelmediğini ve ne yazıkki  tüm problemin bizim tarafımızda olduğunu söyledi.

tarihinde Sevgin Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Bize silahlı IHA lazım. 7/24 ilce üzerinde kontrolü olmalı. Gerilla savaşı en zor savaş türü. Terkedilmiş bölgelerdeki binalarin da yıkılması lazım. Bu şekilde saklanacak yer çok. Temizlenmesi çok zor. Allah kolayliklar versin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Doğan

Bize silahlı IHA lazım. 7/24 ilce üzerinde kontrolü olmalı. Gerilla savaşı en zor savaş türü. Terkedilmiş bölgelerdeki binalarin da yıkılması lazım. Bu şekilde saklanacak yer çok. Temizlenmesi çok zor. Allah kolayliklar versin.

En iyi cevap
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Biraz önce son Bölümü'nü izledim adamın üzerinden 2 adet roket geçti. Ordaki askerlerimize ve polisimize Rabbim güç versin. Yaksınlar yıksınlar taş üstünde taş bırakmasınlar. Tek bitirme yolu bu. Birde devlet zararları karşılayacakmış. Terörü destekle bombalar koyulurken şikayet etme. Sonra Zararın karşılansın. Bomba koyanla ona ses çıkarmayan benim gözümde aynı. Dualarınızı eksik etmeyin ordaki yiğitlerimize.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Doğuş bey teşekkür ederim, programdan haberim yoktu. Sayenizde akşamdan beri dört bölümü de izledim youtube'dan. Sonunda insan şunu düşünüyor; hepimiz çoğu zaman işimizden, mesleğimizden mızırdanıyoruz da, bu aslanlar bu işi memur mantığıyla para için yapıyor olabilirler mi? Mümkün değil.

Vatan sevgisi, bayrak sevgisi ile Allah ve iman gücüyle çalışıyorlar.

Allah yardımcıları olsun inşallah. Haklarını helal etsinler.

12294832_10153477764988375_4322533325106

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Allah kolaylık versin, çok zor bir iş. Bu vatan sizin gibilere çok şey borçlu.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Geçmişte bir ekibin bir taburu nasıl pusudan çıkardığını bilirim, öyle filmlerdeki adamlar rambo vs halt etmişler, tabi her zaman olduğu gibi onlara son derece vefalı davrandı milletimiz, 2000 yılından sonra yok bir partinin simgesi bıyıkları var yok katiller yok vs diye (asıl amaç başka tabi kii bunun içinde bu yapıyı kullanmaya çalışanlar da oldu) karakollara gönderdik o savaşçıları trafik polisi yaptık bunu içinde güzel bir kampanya yürüttük, belki 5 belki 10 yıl sonra bu adamlara da belli bir siyasal yapının admları deyip yuhlayacağız, haklarını helal etsinler, Allah yardımcıları olsun.

Ayrıca 'pılısler ıtıtbuse bıdıva bınıyırlar' diye sitem edenlere de ayrıca selamlarımı iletirim.

Savaş çok zor bişey bir de
Türk yapıyorsa daha zor, öyle amerikan veya fransız askeri gibi önüne geleni devire devire gitmez, silahsıza sivile dokunmaz vicdanlıdır en zor işte budur.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

özellikle youtube kanalından polis zırhlı araçları içindeki termal kameralar ile terörist unsurların vurulma videolarına bakabilirsiniz. amirler özellikle silah görmeden vurmama  hususunda çok iyi niyetliler. Allah kolaylık versin. vurduklarını devirsinler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...