İçeriğe Yönlendir

Honda Civic Hakkında

Abdurrahman Tekin

Recommended Posts

Serkan Aktay

Çok km yapmış. Yazdıklarıda çok saçma.
aracın kazası yok ! sürtmelerden ön kaput ve sağ arka kapı boyalı

-sağ arka çamurluk sürtmeden değişmiş ! hepsi serviste kasko tarafından yaptırılmış  buna bağlı 2 parça halinde toplam hasar kaydı 8400 tl   (KASKO ŞİŞİRMESİ )

Kazası yok sürtme  :unsure2:

Benim arkadaşımda aracı traktörün römorka sürttü sağ taraf komple yırtıldı. Satarken kazasızdır mı diyecek  :unsure2:

Alıcı olsam 40 verirdim. 

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

sürtme değil de sağlam bi engele takılmadan dolayı sac yırtılıp değişebiliyo gerçekten,zamanında başıma geldi ordan biliyorum :)

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

yakın bir arkadaşımda satıyor bunun benzerini

2007 model 190 binde orta paket kaza boya olarak da hemen hemen aynı 34 civarına vermeyi düşünüyor.

o fiyat çok fazla bu araç için

Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

konut satışları yüksek faizlerden ötürü yavaşlamışken ve ev satışından da bir karınız yada bir yara ya melhem olacaksa düşünülebilir?

hazır müşterisi varsa düşünülebilir.

Yorum bağlantısı

km yüksek,ön kaputu sürtmeden dolayı nasıl boyanmış

sürtmeden dolayı çamurluk nasıl değişmiş

Onay vermiyormusun devrem  :p

Yorum bağlantısı
Tayfun Özcan

Ben bir yakımın için focus 1 bakınıyorum şu aralar. 2000 model, eli yüzgün demeye dilim varmayacak temizlikteki focuslar bile 25 bin TL'den başlıyor malum sitede. Onları gördükçe 2010 model arabalara 45 bin lira isteniyor olması çok normal geliyor artık. İmzamdaki aracın piyasası 55 civarı, satma düşüncem vardı bir ara ama satıp 25 bine 16 yaşında focus alsam kahrımdan ölürüm. Her halde bir 10 sene daha bineceğim bu arabama.

O paralara çok daha diri civic'ler var, kıyas yaparken gözden kaçmasın. Mevcut şartlar altında (km, boya durumu vb.) aracın edeceği maksimum rakam 40 bin TL. Tabi yakından görüp onu da eder mi emin olmak lazım.

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Kilometre bu şekilde olsaydı 47-48 bin lira ederdi, belki 50 bin liraya bile satılırdı, sonuçta beyaz+otomatik civic bu kasalarda fazla yok. Fakat boya, değişen ve en önemlisi kilometre işin içine girince tamamen değişiyor. 

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin

yakın bir arkadaşımda satıyor bunun benzerini

2007 model 190 binde orta paket kaza boya olarak da hemen hemen aynı 34 civarına vermeyi düşünüyor.

o fiyat çok fazla bu araç için

Üstad resim vs var mı ? arkadaşınızın araç konya da mı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...