İçeriğe Yönlendir

Türktelekom-Avea Tt175

Serkan Aktay

Recommended Posts

Serkan Aktay

Bugün aveda gördüm. Yeni çıkmış bir cihaz. Sanırım Zte blade x9 ile aynı. Benim ençok hoşum a giden kamerası oldu. Pek bilgisi olmayan elemanın dediğie göre carl zeis lens kullanılmış. Menü geçişleri gayet hızlı. eli yüzü düzgün kasası oldukça kaliteli geldi. tarifeye ek 48 TLx24 ay. Sizinde görüşlerinizi almak istedim.

http://www.avea.com.tr/web/telefonlar/tt175 

http://tt175.turktelekom.com.tr/#

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Ben yerli telefon hatasını VESTEL ile yaptım... Yeterli servis ağı olmayan cihaz pişmanlıktır... 

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Niye çay tepsisi kadar telefon getirirler?

5,5 inç miş. Hatta eleman 5 olduğunu idda etti yanyana koyunca oda kabul etti 5,5 olduğunu.

Ben yerli telefon hatasını VESTEL ile yaptım... Yeterli servis ağı olmayan cihaz pişmanlıktır... 

Zte blade x9 ile aynı. Servisi de zte'ninkiyle aynı mı olur bilemem. Kamerası çok ilginç bir şekilde note 4   kadar kaliteliydi.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Niye çay tepsisi kadar telefon getirirler?

elleri büyük olannlar için getiriyolar :D mesela 4 inchlik telefonu alınca elimde kayboluyo :D :D :D 

Yorum bağlantısı

elleri büyük olannlar için getiriyolar :D mesela 4 inchlik telefonu alınca elimde kayboluyo :D :D :D

Elleri büyük olan belli oldu [emoji23]

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

İphone 4 ve 5 ler bana anahtarlık gibi geliyor  :D

Satarken yanlarında artık eşantiyon dürbün veriyorlar :D

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Satarken yanlarında artık eşantiyon dürbün veriyorlar :D

Sorma abi valla ekran klavyesi nedir öyle allasen tek seferde 3 harf basıyor   :D

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Elleri büyük olan belli oldu [emoji23]

Enişte maşallah fırıncı küreği gibi el olunca ister istemez öyle oluyor. :D

TT personeliyiz bize bile bedava vermiyorlar, almayın demiyorum ama işin teknik servis kısmı sıkıntılı ciddi anlamda sorun yaşanılabilir. Tavsiye etmiyorum. ;)

Yorum bağlantısı

Enişte maşallah fırıncı küreği gibi el olunca ister istemez öyle oluyor. :D

Uğur ve Şafak boşuna kanki değiller  :D

Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

vestelı tavsıye etmıyormusunuz?eksılerı nedır?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

3 gün önce vodafone kampayasından huawei p8 lite aldım. 26TL x 24 ay taksitle, faturama ek ödeme avantajıyla :) tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

vestelı tavsıye etmıyormusunuz?eksılerı nedır?

Teknik servis yok, yazılım desteği yok, içerik çok zayıf, kullandığım model olarak söylersem de malzeme kalitesi sıfır... 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...