İçeriğe Yönlendir

Bu Da Benim Cee'd İm

Yusuf Aycibin

Recommended Posts

Yusuf Aycibin

Merhaba arkadaşlar;

Severek ve isteyerek aldım çokta memnunum yakıt dışında ama her güzelin bir kusuru vardır misali :)

aracı bilen bilir elbette performanslı araç ama beklentimin altında kaldı 

görsellik bence çok başarılı 3-4 ay oldu alalı hayalim bu araca modifiye yapmaktı ama beceremedim :(

şimdide elden çıkartıcam mecburen ama çıkartana kadar benim arabam da bu diyebiliyorum :)

Bunlar da Resimleri

JnEjgE.jpg

Yr5o0z.jpg

a2B6JQ.jpg

D4kako.jpg

Ro6q9Z.jpg

Bunlarda Abimle Amcamınoğlunun araçlarıyla yan yana arkadaşları :)

XLY5y5.jpg

dkqR2n.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Maşallah, performans olarak Nasıl birşey bekliyordunuzki beklentinin altında kaldı :)

Ben şahsen ceed almazdım ama bunun sebebi performansından dolayı olmazdı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

Maşallah, performans olarak Nasıl birşey bekliyordunuzki beklentinin altında kaldı :)

Ben şahsen ceed almazdım ama bunun sebebi performansından dolayı olmazdı

performans olara 128 bg ama hiç bu beygiri yansıtmıyor bence hantal kalıyor araç daha verimli olmasını beklerdim o beygire karşılık 

ceed almazdım dediniz neye göre almazdınız performans değilse bi yakıt kalır geriye onun dışında araçta bence başka kötü taraf bulunur belki ama göze gelir şeyler olmasa gerek 

Dizel değil mi bu araç..? 

aynen dizel otomatik 

buna daha ne yapılır ki. kia yapmış zaten

evet ama bişiler data yapılır para olsa :) ön lip marşpiyel ekstra spoiler arka difüzör kafamda olanlar bunlardı ama olmadı :( 

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin
(düzenlendi)

Güle güle kullanın :nazar:  :nazar:

Bunun kırmızılarına hastayım..

2013-Kia-Ceed-Sportswagon-01.jpg

tarihinde Sercan Eskin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Güzel araç ama dediğiniz gibi 128 beygiri yansıtıyor dizel otm i30 var arkadşım da kullandım da :(

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

Güle güle kullanın :nazar:  :nazar:

Bunun kırmızılarına hastayım..

2013-Kia-Ceed-Sportswagon-01.jpg

aynen öylee kırmızı cam tavan led ön far daha bi ayrı güzel :(

Maşallah güzelmiş, içi uçak kokpiti gibi..

bendeki concept modeli bi de premium un için görseniz her yer dolu :) o daha da bi güzel aslında 

Güzel araç ama dediğiniz gibi 128 beygiri yansıtıyor dizel otm i30 var arkadşım da kullandım da :(

i30 da da aynı motor var farklı değil ki tek sorun beygir aslında bence :(

Maşallah

İ30 ayarinda bir araç ben beğeniyorum otomatik olması'da büyük avantajlar arasında :)

otomatik ne güzel bişidir ya hele ki istanbul trafiğinde o konuda çok şanslıyım bence golf 7 yle kapışır ceed ama elbette vw kalitesi önde oluyor her zamanki gibi :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

Maşallah :nazar:  :nazar:

Hayirli olsun Allah kaza bela vermesin...

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Eco yu kapatınca performans kendine gelir otomatik vitese rağmen ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bu kasa da esp standard mi?

2012 sonrası bütün araçlarda abs+esp standart diye biliyorum. Enişteme 2013 modelini sıfır aldırdım. En boşunda bile 8 hava yastığı olması lazım. Güvenlik önlemleri olarak üst seviyede bir araç. Ford gibi esp yi altın tepside sunmamış en azından.

Şehir içi yakıtı evet fazla ama şanzıman bozuldu mu diye karlı bir bolu dağı geçişinde enseden ter damlamasından iyidir bence. Alacak imkanım olsa yakıtını dert etmeyeceğim bir araç.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

2012 sonrası bütün araçlarda abs+esp standart diye biliyorum. Enişteme 2013 modelini sıfır aldırdım. En boşunda bile 8 hava yastığı olması lazım. Güvenlik önlemleri olarak üst seviyede bir araç. Ford gibi esp yi altın tepside sunmamış en azından.

Şehir içi yakıtı evet fazla ama şanzıman bozuldu mu diye karlı bir bolu dağı geçişinde enseden ter damlamasından iyidir bence. Alacak imkanım olsa yakıtını dert etmeyeceğim bir araç.

Manueli benim de aklımda olan bir araç. Fiyatları da 50bin lira civarında. Bence bu paraya alınabilecek en yakışıklı arabalardan
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Dizel otomatik olup yakıtı 8 hatta 9 litrelere çıkan nadir arabalardandı yanlış hatırlamıyorsam. Yanılıyorsam yusuf kardeşim düzeltsin :) Ama konfor bakımından bir tek sunroof eksik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Şanzıman ağır kanlı ama ufaktan yazılım kat iptali chip box (sök tak parçadır) canlanır hatta kanatlanır :) Maşallah kazasız belasız :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...