İçeriğe Yönlendir

Uzun Dönem Araç Kiralama Hakkında

Emir Karadağ

Recommended Posts

Emir Karadağ

Konuyu doğru yere mi açtım bilemiyorum. :D  Uzun dönem araç kiralama düşünüyoruz 3 ya da 6 aylık. Bu konuda fiyat bilgisi ve tavsiye edebileceğiniz yerler varsa memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

kurumsal firmalara gidin bence mahalle rent a car ıyla uğraşmayın...

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Muhtemelen düşünmüşsünüzdür ancak en az 3 bin TL tutar kanısındayım.

Yorum bağlantısı
Emir Karadağ

nasıl bir araç olacak? detaylar...?

Symbol, linea, c-elysee tarzı bir araç. Dizel manuel.

Muhtemelen düşünmüşsünüzdür ancak en az 3 bin TL tutar kanısındayım.

Şu an bi araştırma yaptım da en yüksek 2 bin TL en düşük 1370 TL fiyat verdiler.

Yorum bağlantısı
Hasan Kaynak
(düzenlendi)

Benim çalıştığım şirket uzun dönem (en az 3 yıl kullanım şartı) için her ay kiralık araçlara (tahmini 350-400 dizel araç);

audi avro 430 / passat avro 350 / jetta avro 300 / megane içinse avro 250-280 arası ödüyör bilgilerinize, tam hizmet şartı ile /intercity rent a car 

tarihinde Hasan Kaynak tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfur Polat

Bu konu hakkında bende bilgi sahibi olmak isterim. Şimdilik aracım var, yalnız ileri ki zamanda aracımı satmak istersem ve 3-6 ay zamanlı kullanabileceğim araçların kiralama fiyatları ne aralıktadır acaba. Fiyatlar çok yüksek olmaz ise kiralamada düşünülebilecek bir seçenek. Belki ileri ki yıllarda fiyatlar daha da uygun hale gelir, böyle kiralama şirketleri artarsa rekabet ortamı oluşur inşallah. 

Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan

kurumsalın dışında bireysel şirketlerde var ama fiyatlar uçuk sanki.

Yorum bağlantısı
Misafir

Kiralama uzun ya da kısa farketmez. Kurumsal şart. Bireyselde baş çok ağrır ufak tefek kazada belada

Yorum bağlantısı
Emin Uz

Almanyadan gelen misafirlermiz izmir havalimanında arabayı hazır alarak kiraladılar. Epey uygun fiyatlar.. Alman bir site aracılığı ile isterseniz bi bakın..

biliger-mietwagen.de

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

www.zeplincar.com

bayide ekstra indirimler de olabiliyor yüz yüze görüşünce.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1. 6 ay çok kısadır.

2. linkteki gibi güzel tatlı gerçek dışı ve riskli yazılara kanmayın

3. kurumsal ismi duyulmuş firma haricinde 1masa 1 sandalye ofislerden sakın kirlama yapmayın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emir Karadağ

Herkese teşekkürler. Aracı kiraladık. Rent Go isimli şirketten. Şu an kampanya varmış. 1370 TL'ye 2015 linea 1.3 dizel düz vites kiraladık.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...