İçeriğe Yönlendir

Fiesta 1.4 Tdci Tit. Görüşler

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Çağlar Bayur

pazarlık payı ile.. normal o ilan rakamı

hem hatasız hem de kendi grupları var. piayasalrını yükseltti otosan

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

pazarlık payı ile.. normal o ilan rakamı

hem hatasız hem de kendi grupları var. piayasalrını yükseltti otosan

gruplarını biliyorum :)  buzlanma uyarısı çıkınca hepsi ışık görmüş tavşan gibi sürekli bu ne uyarısı diye resim atıyordu :) şaşkın şaşkın

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Geçen forumda bi tane 1.6vardı, model yılı vs hepsine dikkat etmedim ama daha uygundu, ilk sahibinden

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

fiyat bir iki yukarı verilebilir. istediğiniz arabayı alın önemli olan o.  uygunu bulacağım derken sekiz olursunuz.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Sırf bu fiyatlar yüzünden sıfır araç aldım

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

mercedesle takas edecekde üste alacağım parayı netleştiremiyorum :) kasko değeri 42 gözüküyor. ama banada çok geldi.

Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

gruplarını biliyorum :)  buzlanma uyarısı çıkınca hepsi ışık görmüş tavşan gibi sürekli bu ne uyarısı diye resim atıyordu :) şaşkın şaşkın

O buzlanma uyarısı artık espri olmuş durumda grupta :)

Geçen sene baya kişi sorunca, bu sene bilerek herkes aynı konuyu açtı arka arkaya :)

Yani bilmeyenlerden çok bilip de espri amaçlı soranlardı :)

Fiyata gelince bence aşırı pahalı, o fiyatlara yeni kasalarını tercih ederdim ben olsam...

Tamam bu hatasız boyasız km düşük olabilir ama bu kadar da fiyat eklenmemeli diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen

fiyat cok yuksek ayrıca genc biri binmiş anlaşılan,o arabanın max ederi taş catlasa 38

38 e veriyorsan seninkine müşteri olsun :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Acil satıyor ama takasa eyvallah diyor.. En düşündürücü ilanlardandır benim için...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

araç temiz lakin fiyatı çok. tabi piyasa aldı başını gitti ve bu nedenle sıfır satışlarda patlama var.o fiyata onu alacağına git 1,25 benzinli sıfır trend x al yakıt ortalaması neredeyse aynı gelir. bence esp standart, kuruz kontrol standart en son makyajlı kasa araca binmiş olursun diğer bir çok özellik sensörler gibi formda bir çok örneği var devrelerle modilerlerle halle oluyor .

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

bu fiyat çok fazla ben ben 44 bin e yeni kasasını almıştım ki boyasız hatasızdı aldığımda şuan da olsun en fazla tek parça boyalı fiesta yeni kasayı yine bu fiyatlara bulunur her türlü 

bu fiyat çok fazla ben ben 44 bin e yeni kasasını almıştım ki boyasız hatasızdı aldığımda şuan da olsun en fazla tek parça boyalı fiesta yeni kasayı yine bu fiyatlara bulunur her türlü hemde 24 bin km de 2014 almıştım

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

4 ay önce 2010 Model fiesta TİT 144 binde hatasız aracımı 33 bine sattım Mustafa... Bence fiyat bi tık yukarda gibi... 40 Bin TL binici fiyatıdır benim gözümde... Karar senin elbet... 1.6TDCI baksan ya... ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

İşin garibi ben ilanında takas olarak Corsa yaris punto yazdım. Fiesta bilerek yazmadım :)

Değişik takas teklifleri geliyor da mantıklı gelen yoı

sattğın fcs1 in kaskosu kaçtı sattığında?

ilnadaki tkasa yanaışyor ama sorun orda

Genelde kasko değerinde idi 2002 ghia 23 civarında

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

2 ay önce 2010 trend fiestamı sattım 35,000 e

70k km de

2 ay önce 2010 trend fiestamı sattım 35,000 e

70k km de

2011 focus tdci style pluss tekno paket aldım 49.000 tl ye   60 k  km de

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

40 bine sayarım dedim bakalım ne diyecek

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

40 bine sayarım dedim bakalım ne diyecek

üstad 40 bin o araca vereceğine 

http://www.ikincielotomobilim.com/ford-fiesta-1.5-tdci-trend-x/ikinci-el-oto-ilan-2966

44 bin e bunu alalım sana ki bu aracı ben geri verdim aldığım bu yere bildiğim temiz güzel araç benim geri verme sebebim biraz farklı oldu aldığımda boya falan yok demişlerdi expertiz raporunu görmemiştim sonradan boya olduğunu anladığımda iade ettim aracı yoksa temiz çok güzel araçtı incelemeni tavsiye ederim eski kasaya o kadar para vereceğine yeni kasa almanı tavsiye ederim hatta aracı geri vermeden önce bakımlarını bile yaptırmıştım :( düşük km temiz modelli araç hiç bir masrafın olmaz emin olabilirsin benim eski aracım ordan biliyorum :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Nakit almıyorum takastı. Üste istediğim rakam fazla geldi :) teklif eden oydu :)

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

hmm anladım bu yere senin aracı takasa versek düşük fiyat verirler o zaman girilmez o topa :) ama aracını satıp nakite çevirebilirsen üstede ayar çekebilirsen ve düşünüyorsan fiesta her türlü ayar çekebiliriz bu araca sorun olmaz 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...