İçeriğe Yönlendir

Satılan Aracın Hgs Iptali Yapılmazsa Ne Olur ?

Hakan Türkoğlu

Recommended Posts

Hakan Türkoğlu

arkadaşlar aracımı geçen hafta sattım ama işimden dolayı 2 hafta çok yoğun geçecek sabah 6 aksam 9 gün içerisinde  izin almam imkansız gibi  telefonla iptal olmuyormuş dün zar zor izin aldım oda benim şanssızlığım vakıfbank hgs  sisteminde sorun varmış işlem yapılmayacakmış iptal ettiremedim izin almamda çok zor yani 2 hafta iptal ettiremiyeceğim şimdi sorum şu

eğer aracı alan kişi aynı plaka üzerine yeni hgs alabilirmi ?

alırsa geçişlerde en son alınan hgs denmi düşer yoksa ikisinden de düşermi ?

(hgs vakbanktan alındı )

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

bende aracımı sattım daha iptal ettirmedim.yapıkredi telefonla iptal oluyor demiştim vakit bulupta arayamadım bende dahda

konuyu takipteyim.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Geçişleri siz ödersiniz. Kredi kartına bağlı ise kredi kartından çekilerek hgs ye yüklenir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

İnternet bankacılığı yok mu ordan halledilmiyor mu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

İnternet bankacılığı yok mu ordan halledilmiyor mu

malesef hocam

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Geçişleri siz ödersiniz. Kredi kartına bağlı ise kredi kartından çekilerek hgs ye yüklenir.

Peki ya plaka değişirse ?

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bence  bankaya gidip, ya da aldığınız yere gidip iptal ettirin. Ben öyle yaptım.

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

satılan araçta hala hgs niz duruyorsa alan kişi geçtikçe siz ödemesini yaparsınız bi de kredi kartına otomatik talimat varsa çatır çatır çeker :) plaka değişikliği yaptıysanız hangi banka ise oraya gidip değişimini yapmanız gerekir yada iptal olacaksada yine bankadan iptalini yapmanız gerekir yoksa cebinizden çekmeye devam eder :)

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

Bence  bankaya gidip, ya da aldığınız yere gidip iptal ettirin. Ben öyle yaptım.

satılan araçta hala hgs niz duruyorsa alan kişi geçtikçe siz ödemesini yaparsınız bi de kredi kartına otomatik talimat varsa çatır çatır çeker :) plaka değişikliği yaptıysanız hangi banka ise oraya gidip değişimini yapmanız gerekir yada iptal olacaksada yine bankadan iptalini yapmanız gerekir yoksa cebinizden çekmeye devam eder :)

sorun bankaya gidemeyecek olmam :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Oo, benim eski araç üzerinde de en az 50 tl lik hgs vardı. 1 aydan fazla oldu, hala iptal ettirmedim.. [emoji33] [emoji33]

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Alan kişi sizin etiketi camdan kazırsa, aldığı etiketi yapıştırıp kendi hesabını kullanır.

Senin ki Vakıfbank olduğu için ptt den alsın veya başka bankadan da alabilir.

Sen hesabını bankaya gidip kapattığında da belli bir süre sonra bakiyen kartına veya hesabına iade edilir.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Garanti'den aldığım HGS yi hiç cama bile yapıştırmamıştım, Şahin abi Mersin'e gittikten birkaç gün sonra telefonla iptal ettirdim. 

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

direkt camdan sökülüp alınmıyor mu ben sattığım araclarda camdan söküp alıyordum

Yorum bağlantısı
Murat Gök

Aracimi satali neredeyse 3 ay olacakti. Gecen hafta pttye ugradim on saniyede plaka degisikligi yaptirdim. Etikete falan da gerek yok dedi ordaki banko gorevlisi. Ciktim geldim.

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

Bende 1.5 sene sonra yeni hgs aldim eskisi iptal oldu. Zaten karta da bagli degildi.sattigim adamda plakayi degistirmisti

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Geçişleri siz ödersiniz....... Samiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  hakını helal ettin demi.... :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...