İçeriğe Yönlendir

Cam Rüzgarlığı, Koltuk Kılıfı Önerileri

Buğra Höngül

Recommended Posts

Buğra Höngül

Arkadaşlar courier için önerilerinizi link olarak bekliyorum cam rüzgarlığı ve koltuk kılıfı

Yorum bağlantısı
Serkan Erden

herhangi bir oto aksesuarcıda bulabilirsiniz. markaya takılmaya gerek yok, sadece rüzgarlık için camın uc noktasından aynanın olduğu yere yapışanını taktırın. birde rüzgarlığı takarken sıcak hava ile ısıtıp takın yada taktırın.

Yorum bağlantısı
Misafir

Kardeşim, cam rüzgarlığını yapışan değilde fitile geçenlerden bulabilirsen çok iyi olur

Yorum bağlantısı
Misafir

Cam rüzgarlığında, rüzgarlığın cam fitiline yapıştırılan modelinden ara. Bazıları kapı sacına yapıstırıyor ve aracın yandan görüntüsünü çok bozuyor.

Koltuklara gelince; şahsen ben olsam kılıf olayına girmezdim. Aracının ne paket bilmiyorum ama kılıf çok hoş durmuyor ( hiçbir araçda) maddi yönden imkanın varsa ve aracında titanium plus paketse saglam güzel bi deri döşeme yaptır ama hakiki deri olcak öyle trişkadan suni derilerden degil.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Bu siteden daha önce alışveriş yaptım ürünleri çok kaliteli oluyor Buğra... :)

http://www.otoperde.com/bod-ford-tourneo-courier-kilif-krem-siyah-2014-2015-p6047_d319

Teşekkürler abi bakıyorum hemen

herhangi bir oto aksesuarcıda bulabilirsiniz. markaya takılmaya gerek yok, sadece rüzgarlık için camın uc noktasından aynanın olduğu yere yapışanını taktırın. birde rüzgarlığı takarken sıcak hava ile ısıtıp takın yada taktırın.

Markaya takılmıyorum ufak tüyolar önemli araç benim değil bakkalımızın rica etti bende foruma danışıyım dedim

Kardeşim, cam rüzgarlığını yapışan değilde fitile geçenlerden bulabilirsen çok iyi olur

Abi bakıcam en iyisi neyse ona yönlendiricem teşekkürler

kılıf döşemecioğlu..Ankara

Teşekkürler

Cam rüzgarlığında, rüzgarlığın cam fitiline yapıştırılan modelinden ara. Bazıları kapı sacına yapıstırıyor ve aracın yandan görüntüsünü çok bozuyor.

Koltuklara gelince; şahsen ben olsam kılıf olayına girmezdim. Aracının ne paket bilmiyorum ama kılıf çok hoş durmuyor ( hiçbir araçda) maddi yönden imkanın varsa ve aracında titanium plus paketse saglam güzel bi deri döşeme yaptır ama hakiki deri olcak öyle trişkadan suni derilerden degil.

Saygılar.

Araç benim olmadığı için sordum bakkal arabası bolca kirlenicek sanırım o yüzden istiyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Buğra, kılıf için forum üyemiz İlker Kadılar (Döşemecioğlu) ile görüşebilirsin. Ben 3 yıl önce benim focusa araca özel kılıf yaptırdım İlker abiye. Çok memnunum.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Buğra, kılıf için forum üyemiz İlker Kadılar (Döşemecioğlu) ile görüşebilirsin. Ben 3 yıl önce benim focusa araca özel kılıf yaptırdım İlker abiye. Çok memnunum.

Kendisinin numarası varmı abi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...