İçeriğe Yönlendir

Klima Sorunu

selim idiz

Recommended Posts

selim idiz

Arkadaşlar 1,6 courier aracin kılmasını açtığımda 25 sn aralıklarla klima devreye girip cikiyor. Soğutma var tesisat birularida soğuk ancak 25 sn bir cit sesiyle devreye girip cikiyor gaz eksiği yada fazlası olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Benim fiestada da sistem aynı.Sıkıntı yok bence.

Yorum bağlantısı
Gökhan Öz

Soğutma var ise devreye girip çıktığını nerden biliyorsunuz? Bende devreye girme sesini hiç duymadım. Eski aracım doblo da devreye girerken araçta ses farkı bariz değişirdi ama maşallah bunda ses dahi yok..

Yorum bağlantısı
selim idiz

Fatih bey daha önceki araçlarında hiç böyle bişey dikkatimi çekmedi bu garip geldi bana yanından bir tane bulup deniycem birde siz araci ne kadardir kullanıyorsunuz bi sıkıntı oldu mu ayrıca gökhan bey arac rölantide cami açınca kapalı garajda sesi net duyarsin motor sesinde bir degisim yok zaten klima devreye girdiğinde cit diye bir ses gelir ondan bahsediyorum sen araba çalışırken hiç dışarda yanında durmadinmi hep cam kapalı aracta mi oturuyorsun

Yorum bağlantısı
selim idiz

Arkadaşlar başına gelen yokmu yada bu konuda tecrübesi olan

Yorum bağlantısı
Gökhan Öz

Fatih bey daha önceki araçlarında hiç böyle bişey dikkatimi çekmedi bu garip geldi bana yanından bir tane bulup deniycem birde siz araci ne kadardir kullanıyorsunuz bi sıkıntı oldu mu ayrıca gökhan bey arac rölantide cami açınca kapalı garajda sesi net duyarsin motor sesinde bir degisim yok zaten klima devreye girdiğinde cit diye bir ses gelir ondan bahsediyorum sen araba çalışırken hiç dışarda yanında durmadinmi hep cam kapalı aracta mi oturuyorsun

Evet aracı yeni aldım aracın dışında iken klima devreye girme sesini tespit etmedim hiç. Havalar düzelsin diye bekliyorum aracı detaylı inceleyebilmek için :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...