İçeriğe Yönlendir

20000 TL Sermayeli iş?

Ömer Uğurlu

Recommended Posts

Ömer Uğurlu

slm kendim memurum,ek iş yapmak istiyorum, bir arkadaşım var onunla 20000 tl sermayalik bi iş kurmayı düşünüyoruz ama hangi sektör hangi alan bi  karar veremedik, düşünce ve tekliflerinizi dile getirirseniz sevinirim.şimdiden tşklr 

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

ufak tefek yöresel gıdaları alıp dairede satmak olur, hataydan şoklu künefe, maraş dan kırmızı biber, salça, tokatdan yaprak, bilmem nereden pekmez.. bu paralara en güzel bu olur.. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bir dükkan alın kiraya verin eğer zamanınız yoksa.

zamanınız varsa bildiğiniz bir konuya bakın.

Yorum bağlantısı
Ömer Uğurlu

ufak tefek yöresel gıdaları alıp dairede satmak olur, hataydan şoklu künefe, maraş dan kırmızı biber, salça, tokatdan yaprak, bilmem nereden pekmez.. bu paralara en güzel bu olur.. 

aslında bende bunu teklif ettim ufak 300 400 tl kiralık bi dükkan da iş görür, insanları alışırdıktan sonrası gelir diye düşünüyorum arkadaşı ikna edemedim bu konu hakkında halen 

Abiler sermaye 200 bin değil, 20 bin...

:bravo:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu zamanda 20bin'e araba alınamıyor bile. Amacım paranızı küçümsemek değil asla ancak bana sorarsanız ekonomik olarak ülkece zor durumdayız. Bence 20binTL ile altın alın satın derim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Uğurlu

Oto yıkama

yer sorunu  var yeri olup devretmek isteyende zaten hava parası çok istiyor bizi aşıyor yani hem elemanda çalıştırmak gerek o işe 

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

O zaman aracınız varsa bagaja çorap,atlet,iç çamaşırı satabilirsiniz

Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

Bu zamanda 20bin'e araba alınamıyor bile. Amacım paranızı küçümsemek değil asla ancak bana sorarsanız ekonomik olarak ülkece zor durumdayız. Bence 20binTL ile altın alın satın derim.

Ömer bey bende aynı duygularla yazdım.sakın yanlış anlamayın.

Hayırlısı olur inşallah.

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Bende Sani'ye katılıyorum alternatif olarak döviz alırsanız kazancınızın daha iyi olacağını düşünüyorum... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

+1

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Yapacağınız sektör ve alan önemli.

Bilgisayarcı açın deriz, bilgisayardan anlamazsınız belki olmaz.

Aksesuarcı açın deriz, neyi nerden alacağınızı bilemezsiniz olmaz,kasap açın deriz, et kesmesini bilmezsiniz olmaz.

Uzar gider. ..

Bildiğiniz işi bu sermayede yapabilmektir önemli olan.

Bilmediğiniz sektör alan iş, olan parayıda götürür malesef.

tarihinde Hakan Kurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Cep telefonu aksesuarı, çiğköfte veya tavuk döner. :) Şehir neresi?

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Dükkan kirası muhasebeci parası Bağkur primi derken aylık 1000 TL civarı gideriniz olur daha elektriği suyu vs vs yok..o paralara heleki bilmediğiniz hiç bir iş yapmayın..bizim gişecilerden birisi çanta işi yapayım dedi küçük paraya tam 100 bin TL batırmış sonrası zimmet iş akdi feshedildi..

Hiç girmeyin maceralara..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim şimdiki aklım 25 sene önce olsa,

Memur olur.. başka da bir işe bakmazdım.

Ticaret zordur. Her türlüsü zordur.

Yatırımlık uygun bir arazi alıp.. unutun.

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Ömer Uğurlu

tafsileriniz ve önerileriniz için tşklr arkadaşlar, her sözünüze dükkate alarak devam edeceğim araştırmalarıma 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

esnafmı hayatta olmam yaptım isyan çektim kazanç var çiğ köfte ve makarna çeşitler kazanç var lakin yok stopajı ,yok elektirik iki katı, yok vergisi yok, maliye basması  fena tavsiye etmem olanada ALLAH sabır versin yardımcısı olsun şartlar çok ağır ve riskli bir iş kuruyorsan örneğin 20 bin TL lik en az 20 bin TL kenarda olacak 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Sizin yapabileceğiniz en iyi şey mevsimine göre yöresel gıda malzemesi temin etmek. Sadece eş dosta bal, zeytinyağı, pastırma satarak zamanla ufak bir çevre edinirseniz ileride belki iş kurmayı değerlendirebilirsiniz. Öbür türlü şimdi bir dükkan açarsanız maliyetleri sizi boğar.

Hatta doğal ceviz varsa ben alayım biraz:) bugün kilosu 23 liradan ziraat cevizi aldım biraz :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Avm'lere masaj koltugu koyabilirsiniz. Eskiden insanlar, dikkat cektigi icin oturup toplum icinde masaj yaptirmaktan utaniyorlardi. Artik alistilar, ben koltuklari hic bos gormuyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Fiyatı ne kadar hocam otomatın ?

1000 eyro ile 5 bin eyro arası değişiyor. soğutuculu olup olmadığına ve boyuna göre.

üniversitede bir yılda kendini amorti etti. amorti sonrasında öğrenci işletip kazancını burs yapıyor şu an. amatör tabi.

ticari olduğunda vergisi vs yönetmelikleri yeni çıktı. Emniyetli bir yer bulursanız (hastane vs) yasal düzgün kazanç alırsınız.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

1000 eyro ile 5 bin eyro arası değişiyor. soğutuculu olup olmadığına ve boyuna göre.

üniversitede bir yılda kendini amorti etti. amorti sonrasında öğrenci işletip kazancını burs yapıyor şu an. amatör tabi.

ticari olduğunda vergisi vs yönetmelikleri yeni çıktı. Emniyetli bir yer bulursanız (hastane vs) yasal düzgün kazanç alırsınız.

tebrikler hocam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...