İçeriğe Yönlendir

Courier Arka Difüzör ? :(

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Merhaba Ford Club ailesi,

Piyasada bulunan uydurma body kit'ler harici daha profesyonel ve şık duracak tarzda bi difüzör bulamadım. Siz değerli fordclub ailesine sormak istedim. Courier için arka difüzör imalatı veya satışı yapan bir yer varmıdır ? Güzel bi difüzör bulamadığım için egzoz ucu montaj planımda beklemede.Çünkü orjinal tampon altında egzoz ucu çok şık durmayacağı ve sırıtacağı kanısındayım.

Teşekkür ederim, saygılar.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)

Ticari araçlarda bink araçlar gibi çeşit çok fazla olmuyor maalesef. İyi bir uşta bulup kendi tasarımınızı yaptırabilirsiniz ama onada çok para istiyorlar.

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Ticari araçlarda bink araçlar gibi çeşit çok fazla olmuyor maalesef. İyi bir uşta bulup kendi tasarımınızı yaptırabilirsiniz ama onada çok para istiyorlar.

kesinlikle. Bu seçeneği düşündüm fakat dediğiniz gibi yeni fikir yeni kalıp yüksek maliyet :( bizim difüzör işi hayal oldu sanırım.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Öz

Orjinal dışında yerli üretim yapanlarda çok az parça dışında kaliteli duran ürün görmedim. Orjinal varsa yapın, yoksa şahsen güzel durmadığı kanaatindeyim. Birde bazı yurtdışı sitelere bakın, çin^liler hariç ..

Yorum bağlantısı
Misafir

Orjinal dışında yerli üretim yapanlarda çok az parça dışında kaliteli duran ürün görmedim. Orjinal varsa yapın, yoksa şahsen güzel durmadığı kanaatindeyim. Birde bazı yurtdışı sitelere bakın, çin^liler hariç ..

Şuan Piyasada olan yerli üretimler çok basit duruyor ve hatta aracın orjinal görüntüsünü bozuyor. Araç burda üretildiğinden sanırım, yurt dışında courier için aksesuar adına sitelerden araştırdığım kadarıyla hiç bişi bulamadım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...