İçeriğe Yönlendir

Murat Dere'nin Sonu

Metehan Şahin

Recommended Posts

Murat Dere

Murat Dere den korkmanıza gerek yok eser gurler ama yağmaz daha Muğla dan çıktığını bile gören olmadı :p

İlk çıkışı sana yaparım Tahir! :seytan: Ayrıca görüldü bi kere Muğla'dan çıktığım. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bir daha geçerken bitiş ile değilde girişteki muratdere yazısı ile resim çekip forever muratdere yazacağım facebooka :)

İşte tasvip ettiğim davranış biçimi. :bravo:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Tabelaya birde Ford Clup stickeri yapıştırsak olmazmı?   :D  :good1:

Olmaz mı? :spiteful:

Yorum bağlantısı
Ömer ÖZKURT

Uğraşmayın murat abimle.

Başı kalabalık anlaşılan bu ara yoksa hepinizi pişman ederdi ama misafirlik,hastalık,sınav derken ucuz yırttınız bence şansınızı fazla zorlamayın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

İşte tasvip ettiğim davranış biçimi. :bravo:

Bir daha geçerken bitiş ile değilde girişteki muratdere yazısı ile resim çekip forever muratdere yazacağım facebooka :)

O kolay

FOREVER b14b8bb9b74c329bb75e4ded31f6d6ba.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Misafir

Eskişehir ile Bursa arasında. Her geçişimde aklıma Murat abi gelir. Fotoğrafıda var fakat paylaşmaya cesaret edememiştim [emoji16] [emoji23] [emoji23]

Ben paylaşmıştım daha önce [emoji102] [emoji102] [emoji102]
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Not: Başım ve dişim ağrıyor, Dicloflam içtim, bekliyorum. Bacanaklardaydım, döş dolması vardı, gerçek milli içkimiz vardı, uzaklardaydım yetişemedim. Geç oldu, güç olmasın. :crazy:

Dicloflam iyi gelmez, gel bende daha iyi ilaç var   :fiuw:

Yorum bağlantısı
Misafir

Bir yakınım şifremi ele geçirmiş Murat Hocam ben kendisine gereken dersi verdim. Şifremi ve ikametgah ilimi değiştirdim. Konu kitlenebilir.

Kokudan avatar ın bile kendini sansürlemiş abi..  ;)  :D İyiki konuda iletim yok.. :fiuw:  :shok: Opss...  :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...